Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka, amiért páran...

Mi az oka, amiért páran lesajnálnak emiatt?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem el villanyszerelőként dolgozni és családom azóta is a azzal jön, hogy inkább tovább kellett volna tanulnom.

Illetve van egy barátom, akivel már egy ideje nem beszéltünk és a napokban rám írt, hogy mi van velem. Amikor mondtam neki, hogy mi a munkám, hirtelen gúnyos hangnemre váltott és elkezdte mesélni, hogy ő nukleáris mérnökként dolgozik külföldön és az jött le, hogy sokkal többnek érzi magát emiatt, meg hogy úgyis többet keres, mint én valaha fogok egész életemben.


febr. 22. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ők azok akiknek a saját fingjuk nem büdös
febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A villanyszerelő egy jó szakma és nem mindenkinek kell diplomásnak lenni. Sokak mániája a diploma és nem tudom mire fel. Ha mindenki diplomás lenne, akkor senki nem lenne pék, nem épülnének házak stb. Hisz azt meg még mindig nem érték el, hogy mindezeket csak gépek csinálják. Nem is érne annyit a diploma és akkor nem lenne olyan réteg, akinek kiemelkedő fizetése van. Ezt sokan elfelejtik, mikor diplomát várnak el mástól...
febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen ember nem barát.
febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez mekkora kamusztori...



Majd pont egy 'nuklearis mernok' fogja lesajnalni a villanyszerelot, meg nyilvan a csalad pont most fog azzal jonni hogy tovabb kellett volna tanulni amikor a villanyszerelok es altalaban mindenfele mesteremberek kb. gennyesre keresik magukat mert annyira hiany van beloluk.


'Gunyos hangnemre valtott' aha, aha, meselj meg, ez a gunyos hangnem most is itt van velunk a szobaban?!

febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1 napos munkaert kert 500 ezret a villanyszerelo budapesten halozatbovites miatt. Szerintem tiszteletremelto jovedelem.
febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük: vannak emberek, akiknek ezt a területet is el kell látni és alkalmasak rá. Nem hinném, hogy sokaknak egy villanykörte-csere kivételével nagy agyuk lenne más villanyszerelési művelet elvégzéséhez, épp ezért van/lesz pl.: rád szükség. Ha jól végzed a munkádat, lesz több kuncsaftod, akik visszavárnak/tovább ajánlanak, lesz jó bevételed. Igaz, talpalós meló, de megéri.

A kétkezi melós szerintem életrevalóbb sokszor, mint egy diplomás, úgyhogy nyugi:).

febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a diplomás exkolléganő sajnál le, hogy takarítok 3-szor annyiért, mint amennyit ő keres, mert ez milyen munka már. Nem érdekel. Téged se érdekeljen, jó szakmád van.
febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vállalkozóként nagyon jól lehet keresni, de profinak kell lennie.
febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!