Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőktől kérdezem, tényleg jó...

Nőktől kérdezem, tényleg jó barátnőd hány évvel idősebb vagy fiatalabb nálad, és mióta működik a barátságotok? (Vagy egy hosszú barátság hány évig működött, és miért lett vége?)

Figyelt kérdés

febr. 24. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki velem egyidős volt, azzal 8 év után szakadt meg a kapcsolat, mert máshová költöztünk és nem fértem bele tovább az idejébe. Most 3 nagyon jó barátnőm van. Az egyik 6 évvel fiatalabb nálam, vele több, mint 15 éve vagyunk barátok. Aki 5 évvel fiatalabb nála, vele 3 éve vagyunk barátok, aki pedig 4 évvel idősebb nálam, azzal 6 éve vagyunk barátok.
febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi mint én, pontosan nem tudom, én 91-es vagyok, ő meg vagy fél évvel fiatalabb, vagy idősebb :D Nem régóta, kb 4 éve vagyunk barátnők, egy munkahelyen dolgoztunk akkoriban egy ideig, ott ismerkedtünk meg.
febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap van köztünk, és kb 15 éve vagyunk barátnők.
febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10 nappal fiatalabb, azóta "ismerjük" egymást, nyilván nem azonnal lettünk jóban.

Lassan 37 évesek leszünk

febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 12 év volt a korkülönbség. 3 évig működött, csak aztán elkezdték a rokonai izélgetni, hogy nem kellemetlen neki az, hogy sokkal fiatakabb a legjobb barátnője és elkezdte kellemetlenül érezni magát.
febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 evvel fiatalabb kb egy legbizalmasabb baratom. (Nem ertek szot nokkel,nincsenek most kozeli lanybarataim.)Nagyon kozel all hozzam. Sok mindenben befolyasoljuk egymast. Kb 7 honapja vagyunk joban ,de az utobbi hetekben lett hatvanyozottan szorosabb a kapcsolatunk. Remelem orokke kozeli kapcsolatban leszunk.
febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. számú: 27 éve vagyunk barátnők, pár hónap van köztünk csupán

2. számú: 22 éve vagyunk barátnők, 8 évvel idősebb tőlem

3. számú: 8 éve vagyunk barátnők, 6 évvel idősebb tőlem

4. számú: sajnos megszakadt a barátság, pedig ebben minden benne volt, ami az előző 3-ban együttvéve, pedig csak 3 évig tartott

febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

BarátNŐ kell legyen? Mert akkor a legjobb barátnőm 6 évvel idősebb nálam, és úgy szakadt meg a kapcsolat, hogy egy ponton észrevettem, hogy mindig én kerestem, én szerveztem a találkozókat, mintha én őt annyira nem érdekeltem volna. Gondoltam, kivárom, míg elkezdek hiányozni neki, és ő ír, ő szervez valamit, három éve várok erre. De ettől függetlenül, ha holnap felkeresne, hogy élesszük újra a dolgot, benne lennék.

Másik legjobb barátnőm 10 évvel idősebb. Vele ritkábban van személyes találkozó, mert 1400 km választ el minket, mielőtt elköltözött, hetente találkoztunk, jelenleg naponta beszélünk, hetente van videochat, évente 1-2 találkozás.

Van egy legjobb barátom, ő férfi, és vele hetente találkozunk személyesen, minden nap beszélünk telefonon, vagy írunk. Nem, nem akarjuk meghágni egymást. Lett volna alkalom rá bőven, simán csak jóban vagyunk, jól kijövünk. Három éve ismerjük egymást. Boldog kapcsoltaban él, még jól is jött neki, mikor megtetszett neki a most már menyasszonya, hogy van egy lány barátja, akitől tud tanácsot kérni, hogy hogy környékezze meg, hogyan ismerkedjen.

febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 évvel fiatalabb nálam.

Egy szakközépbe jártunk, aztán 2 év múlva az én munkahelyemre jött dolgozni. Suliban nem barátkoztunk, de itt elkezdődött egy szép barátság, és már 38 éve tart:)

febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem egyidős volt, 24 évig tartott, sajnos meghalt.
febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!