Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire utalhat az ha a feleségem...

Mire utalhat az ha a feleségem egyik barátnője "bevéd" a feleségem előtt?

Figyelt kérdés
Mármint hogy pl a feleségem elkezdene "parancsolgatni" (nálunk mondjuk úgy hogy ő hordja a nadrágot) a barátnője meg mondja neki, hogy ne dirigálj már neki állj fel és hozz magadnak.

márc. 3. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretnéd hallani, hogy bejössz neki, ugye? Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Talán egyszerűen csak bosszantja a feleséged viselkedése.
márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy ő látja, amit te nem. Igaza van, de nem értem miért barátkozik a nejeddel. Azt sem, hogy te miért vetted el. Ha nektek viszont így jó, hogy parancsokat, ne engedjétek, hogy beleszóljon. Mi nem ismerünk benneteket.
márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés jó, de mindenképpen érdekes a jelenség!

Ki fog ez derülni valaha?

márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is rá szoktam szólni a legjobb barátnőmre, hogy vegyen vissza egy kicsit , ha pl társaságban nem bánik férfiként a párjával. Nem jön be a párja, egyszerűen csak megalázónak tartom. Illetve barátnőm érdekében is teszem, mert egy férfi ettől előbb utóbb úgyis menekül.
márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert valószínűleg felcseszi őt az, ahogy a feleséged bánik veled. Nem, ez nem feltétlen azt jelenti hogy bejössz neki. :D Szimplán látja hogyan bánik veled, és zavarja a szemét.
márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a konkrét szitu, de ha valaki beszólogatna nekem azért, mert megkérem a páromat, hogy öntsön nekem egy pohár üdítőt, az nem sokáig lenne a társaság tagja.

Mármint ez így önmagában semmi, teljesen természetes dolog egy kapcsolatban, oda-vissza működik általában, gondolom nem arról volt szó, hogy te kényelmesen fetrengtél a kanapén, miközben ő járkált és rád szólt, hogy ne tespedj hanem irány a konyha.

márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Dugna veled!
márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg szeretne a feleségedre jó hatással lenni.

Ha közeli a viszony, nem gáz, ha erőteljesebben adja elő.

márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez az a barátnő, akihez polcot felfúrni jársz át és várod, hogy végre lepippantson, vagy egy másik tévképzet?
márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvánosan ellened fordul, hogy ne merüljön fel a gyanú a feleséged előtt hogy őt Qrod.
márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!