Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátság barátság...

Lehet barátság barátság extrák kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel barátság extrák kapcsolatban vagyok, viszont úgy érzem lelkileg nem működik tovább ez a szexelés kapcsolat nélkül, viszont ő nem akar kapcsolatot. Mint embert nem akarom elveszteni így jó lenne ha barátság megmaradna
márc. 6. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszek ebben!


Ha elkezdtek egy ilyen bugyuta irányt felvenni és a "barátság extrákkal" élvezet irányába mentek, azzal meghoztok egy döntést! Egészen más a barátság, nem fért és nem fér bele a szexuális kaland ebbe a kapcsolatba, és nektek ez már nem lesz megoldható!

S tisztázzuk, most se vagytok barátságba, mert olyan, hogy "barátság extrákkal" nem létezik, ez csak a modern kor trendi baromsága! Ha szex van, nincs barátság, ha barátság van, nincs szex!


Szóval ez felejtős, túl gyengék vagytok hozzá! Max 10 év múlva, ha 5 évet kommunikációmentesen éltek, külön.

márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Őt kell megkérdezni.
márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
De te reménykednél, hogy majd meggondolja magát és mégis összejön veled, nem? Az szenvedős.
márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Én alapból nem hiszek a férfi-nő barátságban. Ott az egyik vagy kihasználja a másikat, vagy előbb-utóbb az egyik többet fog akarni, mint barátság...
márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem működik én alapból nem hiszek ebbe a barátság extrákkal dologban. Ha valakik barátok azok valamelyes szintén kedvelik, szimpatizálnak egymással, ha még testileg is vonzódnak egymáshoz és ez megjelenik testi kapcsolat intimitás területén az már nem barátság.

Itt legtöbbször valamelyik fel többet szeretne a másiktól csak valamilyen okból nem mer lépni/bevallani.

Itt már ez a barátság el lett rontva a szexeléssel, próbálkozni lehet, de ez már nem fog visszaállni normál barátsággá és nagy valószínűséggel ez az egész kapcsolat elfogad kezdeni nem kedvező irányba fordulni.

márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek a férfi női barátságban, a te esetedben te többet is érzel így lehet nem is működne túl jól. Ha egyikőtök sem érezne semmi többet, talán még beszélő viszonyban maradhatnátok konfliktus nélkül amíg valaki párt nem talál.
márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mért nem jó, hogy dughatsz egy csajt? És még kapcsolatban sem vagytok.


Nincs jobb az ilyennél.


Mégis, neked nem jó. Hülye vagy.

márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!