Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan baráti kapcsolatnál, amikor a barát igazából teljes mértékben felhasznál úgymond?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, én 20 éves vagyok, ő 22 éves. Sajnos többször összeveszünk, amely tőlem indul, állandóan az van, hogy miután vettem neki ezt-azt, utána elkezd eltűni, vagy ha nincs más barátja akkor foglalkozik velem. Elég nyomasztó és zavaró érzés, de én eddig azért nem tiltottam le, mert kedves, jó fej, csak azért elég nyomasztó amíg 1 hétig nem ír, fel se veszi a telefont, aztán így hirtelenből előjön, hogy szia, random mémeket küld, találkozni akar, ott nevet, eszik, mert veszek neki mindig, habár nem ő kéri, aztán másnap még beszél velem, aztán ismét ugyanez.

Nem, nem elfoglalt, bevallotta ő is, hogy jól látom az egészet, és amikor ő panaszkodik, mindig segítem, de ha én akkor berak messenger korlátozásokba. 🤣😭



márc. 8. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy nárcisztikus karakter. Tedd parkolópályára szerintem..
márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lezárni ezt a kapcsolatot.
márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne tartsd barátodnak, mert nem az. Havernak esetleg, bár még annak is kicsit gyenge, de igazából állj hozzá úgy ahogy te hozzád. Ha épp unatkozol és épp kedved van hozzá, akkor kommunikálsz vele, egyébként meg nem és soha semmit nem teszel félre miatta, nem költesz rá pénzt, nem teszel olyan szívességet amit nem tennél meg egy idegenért.

Közben pedig nyiss mások felé és építs kapcsolatokat, ne láncold le magad olyan suttyóknál akik csak elvesznek belőled.

márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedj össze egy kis önbecsülést kérlek... Nem kell senkinek a papucsának lenned, bízz magadban, hogy tudsz te ennél jobb barátot is szerezni!
márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lapát. Végleg!
márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anno berakott téged a "csicska" dobozba.

Most is ott vagy.

Ha kellesz, előránt. Megajándékozod a gazdit farokcsóválva.

Keresd elő a gerincedet, valahol kieshetett.

márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"a barát igazából teljes mértékben felhasznál"

A többit el sem kell olvasni hozzá: az ilyen nem barát.

Jobban teszed, ha nem tekinted barátodnak többé, hiszen ő sem tekint annak téged.

márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"én 20 éves vagyok, ő 22 éves"

Életetek mondjuk egy ötödét már leéltétek, mégsem sikerült rájönni két évtized alatt annyira sem az életből, hogy egyáltalán mit jelent a barát szó?...

márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Használd fel te is őt!
márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!