Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az az árulás, ami nálad...

Mi az az árulás, ami nálad egy barátság végét jelenti?

Figyelt kérdés
Fejtsd ki bővebben. Mit értesz árulás alatt? Sorolj fel példákat!

márc. 8. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kedvenc unokatestvérem a halálos beteg Nővéremen gúnyolódott, akkor lett vége a barátságunknak.
márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha problémája van velem (azzal, amit mondtam, csináltam vagy bármi), és nem mondja, nem jelzi nekem, de a hátam mögött panaszkodik rólam.

Barátságnál alap, hogy mondjon a szememben mindent, merjen beszélni, ha valami zavarja. Ha nem teszi, azt jelenti, hogy nem bízik bennem, nem valódi a barátság - így én sem tudok már bízni benne.

márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég ha hazudozik és gonosz dolgokat mond rólam. Innentől kezdve nálam egy ember örökre leírta magát.
márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a hátam mögött hazugságokat, alaptalan dolgokat terjeszt rólam, vagy panaszkodik rólam, de ebből nekem semmit sem mond, felém azt mutatja, hogy minden rendben van. Vagy épp keresztbe tesz nekem, szándékosan ártani akar.

De olyan konkrét, megtörtént esetet is tudok mondani, amikor kényeskedésnek hívta azt a sérülésem, ami miatt műtéttel "fenyegettek", és később még gúnyolódott rajtam, a helyzetemen.

márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!