Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Badoon megismerkedtem egy...

Badoon megismerkedtem egy nővel,elég jól elbeszélgetünk azóta már más platformokon is napi szinten beszélünk,egyértelművé vált hogy csak barátok lehetünk. Viszont minden találkozásnál (étterem egyéb program) én fizetek az fel sem merült hogy fele...?

Figyelt kérdés
én eléggé átlag alatti vagyok kinézetben, intelligenciailag, ő diplomás én nem vagyok, Sok mindent elárultam már magamról neki rossz tapasztalatokat azt hogy kevés barátom van velük is ritkán beszélek, nincsenek barátaim nem tudok szerelni jó pár ciki dolgot az életemről. Pl azt hogy 1-2 alkalmon kívül nem jártam még étteremben nem utaztam sehová (vidéki vagyok) még pesten is párszor jártam csupán. Szóval a kérdés (szívesen fizetek mindent mert úgy vagyok vele hogy örülhetek az ismeretiségnek) kihasznál,azért hogy 1-2 alkalmat fizessek 30-40 körüli összegről van szó amit ő diplomásként szerintem simán megengedhet magának bármikor vagy komolyan kedvel és tényleg barátnak tekint. Volt hogy 1-2 barátjának is bemutatott és amikor az egyik barátnőjével mentünk kávézni fizettem az övét is meg még 1-2 alkalomnál. Találkoztam már neten keresztül a tesóival és szüleivel is pont hívták videohívás és bemutatott nem szégyellt. Esetleg nagyon elrugaszkodott dolog de lehetne több is mint barátság és ezért fizetek én?
márc. 9. 16:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Csak kihasznal. De bar lennek a helyedben! Kernek tole kisebb dolgokat ...jo kis hasznalt bugyikat es nagy olelest!
márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
pár nap múlva Pestre költözöm meló miatt albérletbe ez mennyire lehet ciki?
márc. 9. 16:32
 3/20 A kérdező kommentje:
1 most komolyan normális nő nem perverz
márc. 9. 16:33
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor korrekt és vállalható, ha ő is beáldoz valamit a kapcsolatba. Pl. visz neked sütit amit ő csinált, esetleg meghiv ő is. Most nincs egyensúly kapcsolatotokban, ezen kell változtatni. Ha nem érzi, akkor bukott parti.
márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
😮😮😮
márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4 köszi a választ
márc. 9. 16:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert diplomás, attól még lehet neveletlen tyúk, aki nem érzi kényelmetlennek, ha egy ffi mindent kifizet neki.


Azt ajánlom, térj a tárgyra legközelebb és kerek perec kérdezz rá, hogy reménykedhetsz-e vagy ez csak barátság marad?

35/N

márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7 köszi a választ barátságon kívül másra ne mis mertem gondolni viszont ha baráttal kollégával megiszunk 1 sört akkor nyilván való hogy vagy ő is meghív vagy mindenki a sajátját, ezért elkezdtem gondolkodni hogy miért is lehet az hogy csak én fizetek,nah meg étterem szerintem haverok nem igazán járnak étterembe nah jó lehet felsőbb szinteken akkor úgy mondom hogy melós ként nem. Nem gond a barátság mert jó fej és mivel bőven átlag alatti vagyok nem is gondoltam többre igazán de nah ezek felmerülnek leginkább a kihasználás, Ha tudom hogy egy randin vagyok akkor az más.

Most meg majd az albi elég sok pénz felemészt.

Lehet rá kérdek de tartok attól hogy tönkremegy ez a kezdetleges barátság ha megkérdem,vagy akár sértő is lehet neki. Vagy ha viccesen azt mondom hogy felezünk az jó lehet(és abból kiderül hogy mi helyzet ha felez akkor barátság ha nem akkor vagy kihasznál vagy többet akar valamiért,és ez esetben rá kérdek).

márc. 9. 18:16
 9/20 anonim válasza:
100%

Szerintem kérdezz rá, hogy ő ezt hogy gondolja.

Mindenesetre ne hagyd magad kihasználni.

"Örülhetek, az ismeretségnek"

Hát ha valóban csak kihasznál, akkor ez minden csak nem örömteli.

márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem nem kellene ilyen " barát"

Totál kihasznál.

Miért is kellene mindig mindent csak neked fizetni?

Ha megemlíted hogy ez így nem jó, és ezért többet nem akar veled talizni, akkor se veszítettél semmit!

Sőt!

márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!