Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamu barát lehet?

Kamu barát lehet?

Figyelt kérdés
2 éve sulit váltottam.Egész gyorsan beilleszkedtem,kb 2 nap kellett.Az osztályba minden fiú a haverom,de van egy akire múltkor anyum azt mondta,hogy gyanús neki ez a gyerek.Én mondtam már neki hogy kamu barát,de ő könyörgött hogy ne mondjak ilyeneket,és hogy béküljünk ki.Azonban kezd igazodni amit anyum mondott.Nekem is gyanús,sumák gyereknek tűnik.Ő mindig kér a kajámból,én adok is neki.Viszont amikor én kérek,ő nem ad.Azonbelül meg mindent is leszól,meg mikor tavaly rászóltam ha egy másik barátom társaságába van ő is,akkor úgy bánik velem mint egy kutyával.Rászóltam,azóta normális.De nem érzem úgy mintha barátok lennénk.Tavaly nyáron azért is megszóltam,hogy mindig én hívom ki lógni,ő meg soha.Utána minden egyes napon kihívott,de megint csak mindig én hívom ki.Kihasználna??

márc. 9. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az.
márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!