Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyha már tegnap óta nem...

Hogyha már tegnap óta nem válaszol akkor talán nem akar többet velem beszélni? egyébként én töröltem a chatet így nem tudom

Figyelt kérdés
egy olyan személyről van szó akit elég sokat bántottam lenéztem az írása miatt és stb pedig ő belém volt zugva nem is értettem hogy mit eszik rajtam de ezt nem is ragozom de valahogy mindig előjön bennem az hogy kurvára hiányolom de lehet hogy ez azt jelenti hogy nem válaszol hogy most veszem észre milyen ember barátságát vesztettem el? vagy itt van valami megoldás amivel újra beszélhetnék vele?
márc. 9. 23:46
 1/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy már 2023 nyara óta nem beszéltünk szóval nem tudom hogy most ilyenkor mi a jó döntés
márc. 9. 23:47
 2/9 Darius- ***** válasza:
Ha törlodott a chat, akkor azt hiszi vége volt. Szerintem ez volt a gond
márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ő nem tudja hogy töröltem a chatet fogalmam sincs hogy látta e szerintem ez nem annyira összefüggő mert ez szimplán tőle függ az ő akaratától és egyébként is bizonyos okokból nem beszéltünk sokáig nekem pedig elkezdett hiányozni erre írtam neki rávitt a lelek ezt súgta a szívem
márc. 9. 23:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Szóval fél év után rá írtál valakire akit bántottál,lenéztél

Miért is kellene vissza írnia, beszélnie veled hogy ugyan azt kapja mint akkor?

Szerintem elmúlt a szerelem és közben rájött hogy milyen mérgező a szeméyiséged

márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Darius- ***** válasza:
Ha írt a chat-re és nem kapott választ többször, sejthette. Így lehet ő is törölte. Nem tudom hogyan működik a Face book. Ritkán használom . Írj más profillal neki.
márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még szerintem tedd hozzá azt is hogy azért nem beszéltetek 2023 nyara óta mert szimplán ghostingoltad őt, azzal lenne csak igazán szép és teljes a történet :)
márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engedd el légyszi, ha nem vagy benne biztos hogy szereted akkor csak bántani fogod, adj neki esélyt mással, aki tényleg féltelek nélkül elfogadja
márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem is értettem hogy mit eszik rajtam" - ember, te azért bántottad őt, mert te nem voltál képes elfogadni azt, hogy tetszhetsz neki, mivel ez ellentétben áll az alacsony önértékeléseddel, és azzal a hittel, hogy nem vagy szerethető.

Hiányolod, mert ő megadta volna neked azt a szeretetet, amit te nem adsz meg önmagadnak. Tipikus támaszkodó vámpír duma. (olvass utána Csernusnál)

Először szeresd meg önmagad, csak utána tudsz normális párkapcsolatot kialakítani.

Valószínűleg jól belegyalogoltál a lelkébe, annyi lehetőséged van, hogy ezeket tudatosítod, és bátran felelősséget vállalva bocsánatot kérsz tőle.

márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyennek adhatjátok a jótanácsokat. Futóbolond szociopata kérdező, csak a kár van a fajtájából bárhova keveredik az ilyen hülye. Szerencsére az élet idővel mindig alaposan megtapossa őket. Én csak azokat sajnálom, akik a közelébe kavarodnak jóhiszeműen.
márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!