Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazán nem tudom hova tenni a dolgokat a barátaimmal. Én keresem őket, de ők engem nem, aztán meg hiszti van, mondván, hogy elhanyagolom őket. Ha odamegyek beszélni velük mogorvák és nem válaszolnak. Egyszerűen nem vágom miért van ez, mert én mindig ott vagyok nekik mindenben, és segítek de ők egy pillanat alatt kiközösítettek, ok nélkül. Próbálkoztam már mindennel, de semmi nem használ. átnéznek rajtam, mint valami üvegen. Próbáltam új barátokat keresni, de introvertáltként nem egyszerű. Valaki tud valami tanácsot?
márc. 10. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Foglalkozz velük pont annyit, mint amennyit ők veled. Ha hisztiznek akkor meg mondd meg hogy nézzenek magukba mielőtt kritizálnak.

Ha otthagynak nem vesztesz semmit meet ez nem barátság, csak szemetesnek használnak, ha változtatnak akkor meg minden szuper.

márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!