Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem birok olyanokkal...

Miért nem birok olyanokkal barátkozni akik külsőre vagy belsőre vagy isis, nem tetszenek, másoknak meg ez olyan könnyedén megy?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem főleg az olyanokat akik extrovertáltak, mindenki imádja őket hogyan csinálják.

Hát nem válogatna semmit. Mindenkivel képesek jól érezni magukat, mindenkit elfogadni olyannak amilyen, nem èrdekli ha hülye tróger, igénytelen büdös, vagy beképzelt, vagy pökhendi kivagyok mivagyok, semmi nem érdekli őket, elvannak bárkivel mint halacska a vízben, bárkit manipulálgatnak ahogy akarnak, mindenki be van nekik hódolva, a sírjánál annyian lesznek mint az oroszok az ilyeneknek.


Nekem meg olyan szintű szűrőm van, hogy emberektől még hányingerem is tudna lenni, és megesik pl kollegákkal hogy kényszerből beszélek csak velük, fel kell vennem kedves álarcokat, mialatt kb haláltusákat vívok magamban szinte a kíntól.

Barátaim alig, a temetésemről meg senki mégcsak nem is tudna.


Én miért sikerültem ennyire félre? Hogyan javítsak ezen?



márc. 15. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Huhuuu... hát ez erős.

Neked van hányingered és kényszerböl beszelgetsz de az extrovertaltak a negativ szereplők a sztoridban.

Durva...

Figyelj ha nem akarsz baratokat akkor ne legyenek de ne légy álszent egy

Kettő amit az elején írsz nem az extrovertáltakra jellemző hanem minden normális emberre.élni és élni hagyni. Azért mert büdös, vagy mert szarul áll a haja, vagy mert mással így meg úgy viselkedik neked nekem nem tisztem őt büntetni.

Mas feje felett ne törjél már pálcát öregem.

És hogy kérdésed megválaszoljam ezért nincsenek barátaid. Mert ha jól látom mindenkiben van valami ami nem tetszik...

márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!