Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összebarátkoztunk egy lánnyal,...

Összebarátkoztunk egy lánnyal, ezek szerint csak barátnak tekint?

Figyelt kérdés
Fél éve nagyon jól kijövünk, sokat beszélünk, eljárunk mindenfelé. Én nemrég szakítottam az előző barátnőmmel, neki van egy nem túl jó kapcsolata amiből ki akar lépni. Mesélte hogy van egy srác akivel sokat irogatnak egymásnak, de mint pasi nem jön be neki, mert nem annyira jóképű. Viszont barátnak nagyon jó a srác, úgy mint ahogy én is nagyon jó barátja vagyok neki. Na ez volt a lényeg, hogy ahogy én is barátja vagyok neki. Tehát akkor rám is csak barátként tekint, ebből nem lehet több ha a csaj ilyet mond? Vicces hogy viszont engem jó pasinak tart, viszont egymagasak vagyunk, és tudom hogy a magas pasikra bukik. Hagyjam a dolgot, ha ezt nyíltan kimondta hogy barátja vagyok?
márc. 16. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem poénkodva egyszer megemlítheted, hogy mi lenne ha..?! Ennyit megér, de nem elég párkapcsolathoz, hogy jól nézel ki, kell az a kis plusz is.
márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha pasiügyeiről beszél veled, ez erre utal.
márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Még ha rossz is a kapcsolata, akkor is VAN neki. Mit gondoltál, hogy majd veled csalja meg a srácot, vagy, hogy a te kedvedért majd kilép a kapcsolatból?


Foglalt lányt felesleges hajkurászni, mert ha akár veled is csalja meg a párját, akkor is kibukik, hogy hűtlen fajta. Ha meg nem csalja meg, akkor meg esélyed sincs.

márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

3


Mert olyan lehetőség nincs, hogy a csaj szakít a pasijával, és utána jön össze a kérdezővel?


Miért kéne egy szar kapcsolathoz ragaszkodni.


Ha egy nőnek ennyi pasibarátja van, az már azért elég beszédes. És nem, ezzel nem arra akarok utalni, hogy csalogány, hanem csak arra, hogy nem kapja meg a párjától a kellő figyelmet, törődést, szeretet... Egy jól működő párkapcsolatban nem lenne sem igénye, sem ideje dumálgatni meg eljárkálni ide oda más pasikkal...

márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!