Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megkérnétek egy kamaszt/fiatal...

Megkérnétek egy kamaszt/fiatal felnőttet, hogy ne beszéljen folyton a tanárokról? (Gimi vagy egyetem)

Figyelt kérdés

Tök jófejnek tűnik, elkezdtek vele lógni, suli után eljártok, de minden alkalommal a tanárokról kezd beszélni, hogy melyik miket csinált órán, mit tudott meg a magánéletükből, utánozza őket, vicceket talál ki ŕóluk. Esetleg azt veszitek észre, hogy követi a tanárokat, pl mindig a folyosónak azon a részén van, amerre a kedvenc tanárának órája van vagy megtudja, hogy a tanár gyakran van a szabadidejében x helyen és ő is oda jár.


Ti elnéznétek ezt neki vagy szólnátok, hogy álljon le?


márc. 17. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen embert kerülni kell több okból is.

1 az, hogy ha már követ valakit full zakkant.

Másik, hogy ha ennyire üres az élete, sosem lehet majd vele normálisan beszélni semmiről.

márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, én kamaszként örültem, hogy kiszabadultam a suliból és agyon tudtam volna csapni azt, aki még délután is a tanárokról órákról akart volna cseverészni :D
márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!