Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire véljem ha egy nő aki a...

Mire véljem ha egy nő aki a barátom bókol nekem?

Figyelt kérdés
Munkatársak vagyunk,( én pasi) nagyon jó a kapcsolat közöttünk, és egyre többet bókol a kollaganőm, amit eddig nem igazán tett. pl Szépek a szemeim, ha kiöltözök megdícsér hogy milyen szexy vagyok, tuti sok csajak bejövök, neki is ilyen pasi kellene, stb stb. Ha beszélünk, üljek már közelebb, nyilván viccesen közelebb ülök megkérdezve mennyire közel, közben megsimogatom a karját. Ami viszont aggaszt hogy gyakran használja a de cuki vagy kifejezést is ami ugye egy pasira nézve, nem igazán bizalomgerjesztő. Szerintetek csak baráti bókok lehetnek ezek? Én már kezdem azt hinni hogy nem. Mit gondoltok?
márc. 17. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Én csak azt tudom elképzelni ilyenről hogy dicsérget igyanigy egy kiskutyát kiscicát is meg a szomszedot is meg neki az egész világ is vattacukor.


Egy nagybetűs nő az nem ilyen.

márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En azokat szoktam dicsergetni akik kisebbségi komplexusosak hogy ne kezdjenek el támadni. Sértődgetni. Játszmázgatni. De ez én vagyok.
márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit meg szoktam dícsérni akit kedvelek ha például jó a frizurája kiöltözött stb. A szépek a szemeid meg szexi vagy szintű bókokat én inkább azoknak mondom aki tetszik, nem sima barátnak. De ahány ember annyi szokás lehet ez valakinél belefér a sima barátságba.
márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként volt egy önbizalomhiányos férfi munkatársam, akit azért kezdtem el így dícsérgetni, hogy lelket öntsek belé. Én is mondtam neki, hogy cuki amikor olyan aranyosan viselkedett, de semmi többet nem gondoltam bele.

Sajnos kiderült, félreértette, azt hitte ezek jelzések, hogy kikezdenék vele, pedig nem!!!

Jegyezd meg, ha egy nő azt mondja egy férfinak, hogy cuki, akkor ja mint fentebb írták, aranyos mint egy szerethető kisállat, de nem akar tőle semmit!!!!

márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En pedig szoktam mondani, h cuki, azoknak is, akik tetszenek. Foleg abban a szakaszban, amikor probalom kipuhatolni, h en vajon tetszem-e nekik. Szoval szerintem ez nem mervado.

Ha probal a kozeledben lenni, hozzad er, mosolyog, ha meglat, ezek mind-mind jelek. Amugy szamomra a "nekem is ilyen pasi kellene" duma mar az a kategoria, amit nem mondanek baratnak, csak amnak, aki igazan bejon. Hivd el valahova es meglatod

márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányom az nincs, azt tudja hogy vannak nőügyeim folyamatosan kapom a csajoktól a pozitív "visszajelzéseket", sőt, még én szoktam őt biztatni, illetve tőlem kér tanácsot pasiügyeiben, szóval ezt kizárnám, ezért nem tudom mi is lehet mögötte
márc. 17. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársak vagytok. Kérdésben a válasz.
márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a "csajak "?
márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, valahogy megpróbálom kipuhatolózni hogy mi lehet az oka hogy így megváltozott irányomba!

8

Csajnak....bocsánat

márc. 17. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne "puhatolózz", mert azzal nevetségessé válsz. Ha neked bejön a lány (jófejnek tűnik) akkor hívd csak meg kocsmázni, vacsorázni szombat délután, hogy aztán legyen idő és lehetőség valami többre is, ha biztató irányba mennének el a dolgok. A munkahelyi cukiskodáson szerintem már túl lehetne lépni, ha meg nem érdekled őt mint férfi akkor ez úgyis le fog esni.
márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!