Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy meleg fiúnak sosem lesznek...

Egy meleg fiúnak sosem lesznek barátai?

Figyelt kérdés

29 éves meleg fiú vagyok... soha nem barátkozott velem senki :/


Ennek az az oka, hogy meleg vagyok?


márc. 17. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg más oka van, ha nincsenek barátaid...
márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem az. Lehet fura a személyiséged, vagy rosszul fejezed ki az érzelmeidet. Nem vagy érdekes, depresszív vagy.


De olyan nincs, hogy full jó arc vagy, de mindenki utál mert meleg vagy. Valami tuti nem jó.

márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kettesnél a pont
márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha minden fiút ezzel üldözöl nem csodálom. Amúgy önmagában nem baj, de ne erről kelljen állandóan beszélni, ezt hallgatni. Vegyülj el és légy olyan mint bárki más, tudjuk hogy az vagy, elfogadjuk, de ne erről szóljon minden.
márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha vállaltan meleg vagy, és nem valami félprimitív homofób közegben élsz, akkor instant rádragad egy csomó lány, aki azért akar veled barátkozni első körben, mert meleg vagy.
márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3# De bunkó vagy..


Amúgy kérdező, miért kéne tudniuk az embereknek, hogy meleg vagy? Abszolút irreleváns információ. Egy baráti beszélgetés során a szexuális orientáció lenne kb az utolsó, ami szóba kerül.

márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen, közvetve az az oka, hiszen önmagadat is csak és kizárólag a szexualitásod alapján értékeled... nincsenek barátaid, biztos azért mert meleg vagy. az hogy meleg vagy, nem felmentés arra, hogy az ember néha ne végezzen önvizsgálatot, és átgondolja, nem lehet-e, hogy kivételesen nem a többi ember hibás, hanem ő bunkó/unalmas/érdektelen...
márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melegként írom ,hogy szerintem nem az a baj,én azt tapasztalom ,hogy önmagában az hogy meleg valaki az nem szokott gond lenni a legtöbb embernél.más lehet a gond.milyen személyiségű vagY?ha gondolod írj privátot
márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha az egész személyiséged abból áll hogy meleg vagy, akkor igen.

Senki se szereti az ilyet.

márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!