Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne egyikőjüktől...

Érdemes lenne egyikőjüktől segítséget kérnem vagy inkább keressek mást?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik kategóriába illett volna ez a kérdés ezért ide írom. Idegileg ki vagyok és beszélgetésre lenne szükségem. Van két kedves lány akitől tudnék segítséget kérni. Csak tőlük tudnék. Az egyik lányt lassan 5 éve ismerem és már 2x-szer kértem tőle segítséget egy kisebb dolog miatt. A másikat csak 1 éve ismerem, de nagyon kedves, csak élőben beszéltem vele és ritkán beszélek vele. Viszont mindkettőjüknek van párja, nem is lenne ezzel gond, csak attól félek hogy bárkinek is úgy jönne le hogy úgymond bepróbálkozni akartam, és nem akarom magamat egy kellemetlen, nehéz szituációba sodorni. Ezért kicsit nehezen állok ehhez a segítség kéréshez.

márc. 18. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha idegileg kivagy és beszélgetésre van szükséged, menj pszichológushoz.
márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

#1 nem mindenkinek van lehetősége pszichológushoz mennie


Normálisan oda mész elmondod neki(K) hogy jó lenne beszélgetni mert ilyen olyan gondod van

Mivel ezek szerint bízol bennük ezt is nyugodtan megmondhatod nekik hogy figyu nem akarok bele kavarni a kapcsolatodtba szóval belefér e neked hogy szánsz ram némi időt

márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lenne lehetőségem pszichológusra, mert még kollégista vagyok és a kollégiumban van pszichológus, de a pszichológussal voltunk egyszer, de egyáltalán nem volt szimpatikus.

Plusz leírni az egyik lánynak hogy nem akarok belekavarni a kapcsolatába az nagyon olyan hangulatot adna neki hogy mégis. De majd megpróbálok segítséget kérni tőlük

márc. 18. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Még érdekelnének vélemények.
márc. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!