Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoljak erről a szituáci...

Mit gondoljak erről a szituációról?

Figyelt kérdés
Az egyetemre járásom óta, két emberrel kerültem közelebb baráti viszonyba. Ők ketten legjobb barátnők voltak, ám X egy ideje nincs már legjobb baráti kapcsolatban Y-vel, ettől függetlenül sokszor poénkodnak és viccelődnek egymással. Van hogy szívják egymás vérét, de semelyikük nem veszi fel egyértelműen a dolgot. Most hazafelé sétáltam velük, és csatlakozott még egy ember a társasághoz. Miközben X és Y csipkelődtek egymással, a személy aki csatlakozott mondta hogy én vagyok a legnormálisabb közülük (természetesen viccelődve említette ezt). Mosolyogtam rajta egyet, és a többieknek elismételtem ezt, természetesen csipkelődő szándékkal, és nem komolyan gondolva. Mindketten furán néztek rám, és az út következő részében X (akivel elvileg legjobb baráti viszonyba kerültem) nem nagyon nézett rám, illetve alig szólt hozzám. Búcsúzásnál pedig teljesen fapofát vágva váltunk el egymástól. Tudom nemkéne túlgondolnom, de van egy olyan érzésem hogy rosszat vagy bántót mondtam. Nemtudom mire gondoljak, vagy hogy tőlem máshogy veszik e fel az ilyet, de nem egyszer volt olyan, hogy az ilyen csipkelődést gonoszkodásnak érezték tőlem, miközben nem így van. Tudom lehet az embereknek más humora, de X és Y egymás közt sokkal durvább monológokat tolnak le egymással.
márc. 18. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Talpazatszag. :D
márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit X eltűr Y-tól, azt tőled nem viseli el. Valószínű hogy Y-tól is csak azért mert dominánsabb nála.
márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!