Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom adott egy tuti...

A haverom adott egy tuti duplázós tippet tippmixen, amit megfogadott 200 ezer forinttal, kivettem a számlámról az összes pénzem (330 ezer) és feladtam én is erre elment. Jogosan vagyok rá ideges?

Figyelt kérdés
Megakarom vele szakítani a barátságot mert átvert azt mondta ez tuti jönni fog de nem jött.
márc. 24. 18:23
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

SZERENCSEjàték.


Nos, rajtad àll a dolog, de jobb lenne szembenézni azzal az egyszerű ténnyel, h balfék vagy.

márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipmixen nincs olyan, hogy valami 100%.

Vagy be jön vagy nem.

Átverés azért erős kifejezés.

márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenre pénzt költ, az ne csodálkozzon, az mindig benne van, hogy elvesztesz mindent. "Tuti" tipp meg nem létezik!
márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább magadra legyél ideges mert te voltál a hülye. Ő is elbukta a pénzét meg te is így egyszinten vagytok agyilag.


Ő kényszerített rá hogy játsszál? Ha nem akkor csak magadra lehetsz mérges.

márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jó nagy barom vagy te, ugye szavazni nincs jogod? :D
márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját butaságod áldozata vagy!

Nem fogom itt kifejteni, hogy miért, mert több A4-es oldalon lehetne fejtegetni az okokat és akibe ennyi értelem szorult, annak hiába is fejtegeti bárki is.

márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A "tuti tipp"-ek megjátszóit tudod honnan ismerheted meg?


Mindegyik "Fedél Nélkül"-t árul az aluljárókban.

márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lesz, egy a lényeg, nehogy belekeveredj, ne kezd el folytatni, hogy majd visszanyered, mert bekerülsz a mókuskerékbe és csak még többet fogsz veszteni. Vedd úgy, hogy sajnos ez volt a tanulópénz. Tuti tipp nincs. Ha bármilyen sportot nézel, olyan össze-vissza eredmények vannak, a gyengébb megveri a jobbat vagy olyan hihetetlen események vannak egy meccsen, amitől megfordul, hogy ha fogadsz a hajadat fogod tépni. És csak rosszabb lesz. Mondok egy példát, tettem a Norvégia - Spanyolország kézi meccsre, 2x szorzó Norvégia. Végig kézben tartották a meccset, igaz szoros volt, de egy perc volt és 2-vel mentek. Gondolnád, rutinből lehozzák, erre lő egy gólt Spanyolország, de csak 10 mp volt talán vissza, erre a ahelyett, hogy járatták volna a labdát, az egyik játékos támadás helyett visszajátszott, labda elvéve, nem értik, 3 mp van, közben a spanyol előreível, nincs hátul senki, mert senki se hitte, hogy itt még valami lesz, majd egy spanyol ott áll és a kapussal szemben simán bedobja, döntetlen és ment a mixem... és csomó ilyen marhaság volt... hihetetlen, de nagyon sok ilyen van.. szóval tuti tipp nincs...
márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Kovi tippet pakold 600al es vissza nyered :D
márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!