Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátokat szerezni...

Hogyan kell barátokat szerezni 24 évesen?

Figyelt kérdés

Teljesen megszűnt a társasági életem. A suli és az egyetem azért volt jó, mert kötelezően mellettem tartott korombeli jófej embereket. De sajnos tartós barátságokat sose sikerült kialakítanom, így mindenki eltűnt az életemből. A munka világában pedig nagyon kevés lehetőségem van és nem találtam jófej emberekre a kollégáim között.

Pedig évek óta próbálkozok. Hip-hopoztam, röplabdáztam és jelenleg is benne vagyok egy társasjátékozó körben, de egyszerűen senkivel se sikerül a bájcsevejnél tovább vinni a dolgot.

Mintha nem találnám a közegem. Azokat az embereket, akik olyanok, mint én. Akikhez tudok kapcsolódni. Pedig nem tartom egy nagyon elvont srácnak magam.

2 és fél éve járok terápiára, ahol többek közt erről a problémámról is sokat beszéltem. De egyszerűen nem tudtak segíteni nekem.

Nagyon szeretnék néha délután összeülni valakivel, dumálni, iszogatni, hülyülni. Elmenni koncertekre, biliárdozni, nyaralni, stb. De nincs senki. Pedig budapesti vagyok.

És ami tetézi ezt, hogy nagyon szégyellem, hogy magányos vagyok. Hogy a kollégáim kérdezik hogyan telt a karácsony, amit valójában egyedül töltöttem. Hogy hogyan telt a nyaram, amit valójában nyaralás és programok nélkül töltöttem. Hogy miket szoktam csinálni a barátaimmal, akik valójában nincsenek.


márc. 25. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Én 27 éves vagyok és majdhogynem reménytelennek tartom ezt... Az én koromban.
márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

29 évesen ugyanez sajnos.

Főiskola alatt volt társaságom, aztán egyedül maradtam.

Nekem is mindig kérdezik a kollegáim mit csináltam hétvégén, mik a terveim nyárra. Na vajon... :(

N

márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Meg kell találni a megfelelő embereket. Meg persze neked is úgy kell hozzáállni. Sokak azt rontják el, hogy olyan dolgok alapján próbálnak válogatni, amiről a másik nem tehet és nem tudnak változtatni, vagy csak nagyon macerásan, de a barátságban teljesen jelentéktelen. Mindenki ezt rontja el, nem értem miért.
márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Menj olyan helyre dolgozni, ahol sok fiatal van.
márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Elmész a boltba, és veszel.
márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as ezekszerint egy psziopata gyilkossal is képes lenne leállni barátkozni, nem tehet róla, hogy gyilkos hajlama van, nézzük már el neki :D
márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Online is próbálkozhatsz. Úgy hamarabb találhatsz olyanokat, akiknek a tiédhez hasonló az érdeklődési körük. Vagy a problémáik. :D végülis az is egy közös pont.

Itt most úgyis írt két huszonéves, akiknek szintén nem sikerül. Ha más nem, rájöhettek beszélgetés közben, hogy valójában mik akadályoznak. Kérdező, azt írtad nem találod a közeged, nem tudsz kapcsolódni. Ezen biztos lehet dolgozni érzelmileg meg fizikai tettekkel is.

márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
40+osként simán barátkoznék...
márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Majd en leszek a baratod, megyek veled nyaralni
márc. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdv ebben a helyzetben, én már 30 vagyok ugyanezzel a problémával, viszont már nem veszem fel. Szabadnapomon egyedül iszogatok, videókat nézek röhögcsélek, saját magam legjobb barátja vagyok. Bérlek egy lakást, önálló vagyok, de barátaim sajnos nincsenek. Meg se mondaná senki hogy a söreim a legjobb barátaim meg a gondolataim. Ez van.
márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!