Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan magyar oldal ahol...

Van olyan magyar oldal ahol lehet barátokat szerezni anyukaként? /nem társat ,férfit keresnék,hanem nőt,anya sorstársat _barátnőt/

Figyelt kérdés

31 éves anyuka vagyok.

Sajnos én azt tapasztaltam az utóbbi években hogy mióta gyermekeim lettek valahogy a régi barátoknak vélt emberek elpárologtak mellőlem..sokszor csak panaszkodásra voltam jó. Aztán ahogy jöttek /nőttek a gyerekek már "nemértek rá"..


Sokszor azon kapom magam hiányzik egy jó barát,akivel el lehetne menni kávézni, mozizni akár egy buliba kikapcsolódni.


Munkahelyemen vannak jó kollégák de így ők ennyi.


Sajnos sok embernen csalódtam is ,így inkább lelkisebb de együttérző típus vagyok.


Mindig azt érzem én szivesen hallgattam meg sok embert és segítettem ha kellett, de valamiért visszafele ez nem működött már. "Nemértek rá"..



Férjem a legjobb társam.

De ő is sokat dolgozik, így sajnos neki is kiesnek ezek a barátos dolgok..


Csak jó lenne olyan barát aki gyerekeimmel,családommal együtt elfogad tényleg olyannak amilyenek vagyunk😌



márc. 28. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled, de nem itthon dolgozom, nagyon kevés időt töltök itt. De ne add fel, nagyon sokan keresnek barátokat akár itt is.
márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én keresnék barátolat, de én az ellentéted vagyok.



Nem szeretnék gyereket még és nincs is.


25 éves leszek, de eléggé régimódi. 😅

márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt,az hogy online ismi eleinte oké, de jó lenne találkozós is,helyileg amúgy Veszprém megyében lakunk..

De gondolom kicsi az esély hogy lennének ilyen oldalak vagy bármi


Eddig úgy voltam majd megtalál az igaz barátság.

Ha vanilyen..mert most csalódtam egy hatalmasat egy 25 éves barátságban,és egy nagyon annak hitt 1 évesben is..aztán ezeken felül is vannak csalódások bőven.

Az emberek jönnek mennek. Neheze kezelik az igazságot,az őszinteséget,azt hogy az embernek esetleg családja is van😞

márc. 29. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Baratkozz a ferjeddel
márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4es az megvan napi szinten köszi;)

Nyilván az ember más társaságra is vágyna. Vagy neked lehet elég csak 1 ember?😏

márc. 29. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom én mint 2, nem voltam nyerő:)
márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Momz app. Erre van.
márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!