Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltál már valaha ennyire boldog?

Voltál már valaha ennyire boldog?

Figyelt kérdés

Én csak nincs akivel megosszam bánatom/örömöm, ezért vagyok itt. Azt hiszem még soha nem örültem ennyire semminek az életben. Ma írt a legjobb barátnőm akivel össze voltam veszve és nem beszéltünk, kimondhatatlanul örvendek ennek. Meséljetek, mikor voltatok ti ennyire boldogak az életben? Ez nem valami összehasonlítás hogy kinek jobb, csak annyira örvendek most, szeretnék hallani hasonló történeteket.. osszuk meg boldogságunkat és persze ha úgy van bánatunkat is egymással :D

mégegyszer elmondom (mert biztos lesznek ilyen "mi értelme ennek a kérdésnek" kommentek".. nekem nincs olyan rajta kívül akivel beszélek, ezért írtam ide :))



ápr. 2. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
💕💕
ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Mondd el neki is.
ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon örülök a boldogságodnak!

Én akkor voltam ennyire boldog, amikor életemben először 31 évesen rámtalált a kölcsönös szerelem. :)

ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
jesszus mi ez a nyáltenger
ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
hat...micsoda boldogsag...akkor te nem tudod milyen érzés felszivni 5 utcat a jobolxd
ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Talán akkor voltam a legboldogabb, mikor az érettséginél és a záróvizsgáknál felálltam az asztaltól, úgy, hogy tudtam, hogy ezek már "simán megvannak".
ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Én is egyre boldogabb vagyok az életben! Örülök,hogy te is az vagy.Legyél az mindig!
ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
A sok negatív kis f*sz hogy lepontozza itt a válaszokat. Ennél nagyobb örömötök sose legyen egész életben.
ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerda reggel nagyon boldog voltam, találtam parkolóhelyet a házunkkal szemben.🚗
ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Klassz, örülök hogy boldog vagy. Én akkor voltam a legboldogabb, mikor a gyerekeim megszülettek.
ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!