Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első alkalommal hogy találkozo...

Első alkalommal hogy találkozol egy online barátoddal bemernél ülni a kocsijába és elmenni valahova?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy olyan kapcsolatom volt eddig ami netről jött össze, nagyon sokat beszélgettünk előtte, Pesten lakok ő tőlem 30 km-re egy kisebb városban, elsőre beültem az autójába és elmentünk kirándulni.
ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon sok megfontolatlanságot követtem el a múltban, veszelybe tettem a testi lelki egeszsegem, áldoztam a “kapcsolat” oltárán, amit ma már nem tennék.

Sőt, mar azt se tűrném el ma, ha egy férfinek jelzem, hogy nem akarok csak baratsagot, es ő ezt leszarja es tovabb nyomul, ma már dühít és úgy veszem, hogy abszolút nem tisztel es nem érdekli amit mondok. ( ami igaz is) es egyből pattintom.

Mert ha kedvelne, tiszteletben tartaná, amit mondok es legtöbb, hogy megis megpróbálna a közelemben maradni mint barát vagy lekopna.

Hogy a kerdesedre valaszoljak, nem ülnék mar senki autójába sem első nekifutásra, mindenkinek fut a fejeben a beteg programja, ami tőled független. Engem ez mar nem érdekel.

Igaz, 47 éves vagyok

ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Idegen. Bármikor belefuthatok egy elmebetegbe, aki jól játsza a szerepét, amíg kell.
ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Ted bundy is autóstoppos nőket vett fel, de belülről leszerelte a kilincset (regen volt az ajókon belül), az egyiket le is szidta, hogy miert volt olyan buta hogy elfogadta az utazast?

(az volt az egyetlen túlélő áldozata, you tubeon van az interjúja)

Vagy jó fejnek tűnik es elvisz valami istenhata mögötti tanyára.

Az internetes ismerkedés perfekt halastava az elmeháborodott agresszív szadisztikus egyéneknek, mert nem köthetők az áldozathoz könnyen.

ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én se terveztem beülni az autojába de ki van akadva hogy miért nem bizok meg benne
ápr. 7. 00:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem számít, előtte mennyi ideig beszélgettünk, mert még amellett sem lehet a másikat kellően megismerni netes környezetben. Ki tudja, valójában milyen ember, mennyire lehet benne megbízni, nem vett-e fel esetleg valamilyen álcát neten.
ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális hogy ezen kiakad, mert ha logikusan gondolkodna, azt kene gondolja, hogy “ez a nő joggal elővigyázatos, hiszen eddig még nem találkoztunk. Mi lenne ha minden újonnan megismert pasi autójába beülne”

Ha nem értékeli, hogy eszednél vagy, akkor gügye. Vegyen fel egy útszélit, az egyből beül es nemcsak oda.

Mi lesz a következő, amin kiakad?

Mondom én:

- hogy nem akarsz vele aznap le is feküdni

- hogy gumit akarsz használni

- hogy nem alhat nálad

Soroljam?

ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg azon is kiakad majd, hogy nem tusolsz neki meztelen ha már “így ismeritek egymast” mert ő mar meztelenül tusolna neked. Sőt küldhetnél intim képet, hiszen ő már megtette. Hiszen jól ismeritek egymást, beszeltek 2 hete kb . Nem? Sőt majd a képedbe vágja, hogy nem fog “benzinezni” meg költeni erre 2 forintot, ha nem biztos benne, hogy szét is teszed neki, mert akkor meg mi ertelme….. felnőttek vagyunk nemde

Mindezt miutan összehazudja, hogy milyen cuki romantikus programot talalt ki, vendeglő stb, de vegul megmondja, hogy a rossz idő miatt inkabb megis nalad kéne talalkozni es ha lehet szexelni is egyből. Es majd mentek utana.

Addig is küldd a meztelen képeket neki, így akar szoktatni ahhoz, hogy mire talakoztok , mar ne légy szégyellős, ne vesztegesse veled az idejét mert nemcsak neked írkál, mert ő nem “hüjegyerek”

Szerinted ha ezt így tudom, hány ilyen debilhez volt szerencsem?

ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En elso alkalommal akar le is fekszem valakivel egy beszelgetest kovetoen, de kocsiba nem szallok be elsore. Egesz mas nyilvanos helyen talalkozni, tobb ora alatt benyomasokat gyujteni.
ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell rögtön autós program?

Javasoljon más programot, de szerintem ebből már nehezen jöttök ki jól. De miért is kellene egy vadidegenben megbízni?

ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!