Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érezted már, hogy szép lassan...

Érezted már, hogy szép lassan megöl a magány?

Figyelt kérdés

Egy számomra nehéz időszakomban vagyok (tudom, ki nem...), nincs kivel megbeszélnem, ismerőseim ugyan vannak, de barátoknak nem tekinthetők. Szülők élnek, érdemben viszont nem tudunk beszélgetni a majd' 2 generációs korkülönbség miatt, bármi bajom felhoznám, személyes támadásnak veszik ("persze, megint minden az én hibám"). Úgy érzem, megőrülök szépen lassan, épülök le testileg a folyamatos edzésben tartás ellenére, elbutulok, elfelejtek kommunikálni és szürke minden így társaság nélkül. Akárhol próbálok ismerkedni (szakmai fórumokon, túratárskeresőn, egyéb társkeresőkön), mintha szellem lennék. Irigylem, akinek nincs igénye az érzelmi táplálékra, de én nem vagyok ilyen és lassan elpusztulok. Már a segélyvonalon gondolkodom néha, olyan mélyre kezdek süllyedni.


Van itt sorstársam? Hátha legalább egymással tudnánk beszélni, vagy programokat szervezni, akár kisebb csapatokban is, így talán átvészelhető...


(33F)


ápr. 7. 22:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehettem volna a barátok kategóriába is, ha van olyan, elnézést a modiktól.
ápr. 7. 22:08
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem, belül én már régóta halott vagyok. Szóval ilyet én már nem érzek.
ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Nekem youtube önfejlesztő önbizalmi vagy pénzügyi vagy akár vonzásról stb előadások segítenek. Mikor melyik. De valahogy utána jobb.
ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Átérzem. Szerencsére én tudok kivel beszélni. Különben már megőrültem volna.
ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Átéltem hasonlót,de túl vagyok rajta.

Ha nem lennék Hozzád idős,szívesen beszélgetnék, de sajnos már közöttünk is van generációs különbség.

Még ha nem is vagyok öreges.


55/F

ápr. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, de már van pasim.

36/f

ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, bár már rég meghalt a lelkem, ha volt egyáltalán valaha is.
ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32/F vagyok, kb. én vagyok így is. Írtam privátot.
ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most jelen pillanatban is ez a folyamat van.
ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!