Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angolok olyan higgadt...

Az angolok olyan higgadt nyugodt úriemberek? :D

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 7. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak az angolokkal. Agresszív és buta emberek pedig minden országban vannak, így ostobaság ez alapján elítélni több millió normális embert.

Míg Magyarországon éltem (Budapesten), minden nap hallottam ennél durvább szóváltásokat, illetve az egymásnak esést se mondanám ritkaságnak.

ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

“ Agresszív és buta emberek pedig minden országban vannak, így ostobaság ez alapján elítélni több millió normális embert.”


Ezt nem lehet ennyivel letudni. A világ 6. gazdaságáról beszélünk. Egyszerűen okuk nem lenne, nem hogy egymásnak menni de még a vérnyomásuk 5 értékkel való felemelkedésére sem.


Egyébként én jókat mulatok ezeken a videókon.

[link]

ápr. 7. 23:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Plusz amiért még viccesek ezek az az, hogy az angoloknak van ez a higgadt úriember hírük.
ápr. 7. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, senkit nem érdekel az angolfikázásod, menj vele máshova, ne a Gy.k.-t szemeteld tele. Te madár.
ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt nem lehet ennyivel letudni. A világ 6. gazdaságáról beszélünk. Egyszerűen okuk nem lenne, nem hogy egymásnak menni de még a vérnyomásuk 5 értékkel való felemelkedésére sem."


Te hülye vagy.

ápr. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


Honnan a rákból tudod, hogy ki a kérdező? Hülyegyerek :D

ápr. 8. 11:04
 8/9 anonim válasza:
0%
Nekem az angolokkal nincs jó tapasztalatom, kevés a normális épkézláb ember ott. A legtöbb önző és erőszakos, iszákos és idegengyűlölő.
ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csatlakozom a 8-ashoz.

Ritka idegengyűlölő faj. Nem volt jó tapasztalatom.

ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!