Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan ismerősötök,...

Volt olyan ismerősötök, barátotok, rokonotok, akin nagyon meglepődtetek, hogy szülő lesz?

Figyelt kérdés
Van egy lány unokatestvérem, aki tegnap jelentette be, hogy terhes. Valahol ez az élet rendje, férjnél van 2 éve, 31-et tölti…. Csak annyira nem tudom elképzelni anyaként, nem az a típus. Nem azt mondom, hogy rossz anya lesz, csak nagyon meglepett. Azt hittem ők gyermektelenek maradnak, sosem rajongtak értük a férjével együtt.
ápr. 14. 20:37
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Van több is. Egyetemi csoporttársaim, akik hangoztatták is, hogy soha nem kell gyerek de most a csok miatt mind terhes vagy már szülő. Illetve korábban volt 2 fiú is, mindkettőnél becsúsztatta a barátnő a gyereket, mindkettő el is vette a csajt de azóta el is váltak, az egyik 2 évig, a másik asszem 5 évig bírta.
ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magamon
ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan, akin nagyon ledöbbentem, egy volt csak.

Oviban, majd általánosban pár évig legjobb barátok voltunk (...), de szegény (nem lesajnálva írtam) sosem tudta feldolgozni, hogy ovi végén elváltak a szülei. Méghozzá elég kemény volt, mert az apja megcsalta az anyját az egyik ovitársunk anyjával, majd utána 10+ évig együtt is maradtak. Szóval tényleg nem volt egyszerű neki.


Közben közösségi felületeken magamutogató képeket pakolt ki, ahol maguk, a pózok is erősek voltak, illetve a ruhái is. Mellé meg sokszor írogatott olyanokat, hogy "ő túl jó mindenkinek". Tavaly is voltak kint ilyen képei, posztolt is ilyeneket, de azóta már van egy pár hónapos kislánya.

Kutyát is kapott középsulis ballagásra. Eleinte imádta, foglalkozott vele, Insta oldalt is csinált neki (ami nekem fura, de ő dolga), aztán nem telt 4 évbe, már az anyja vigyázott rá, ő gondozta, sétáltatta, a lánya már totál elhanyagolta. Ezt ő maga mesélte, amikor összefutottunk, miközben a kutyát sétáltatta.


Tudom, az emberek képesek változni, de nekem még a netre kipakolt képek, a kutya esete annyira friss volt, hogy tényleg ledöbbentem, hogy ilyen hamar jött a baba.

ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 ez kicsit ijesztő. Persze lehet, hogy jó anyuka lesz, meg egy gyerek mégis más, mint egy kutya. Csak ha ennyire nem vállalt érte felelősséget, akkor elgondolkoznék, a gyerekkel is így lesz-e.
ápr. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!