Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baràti kapcsolatban konfliktus...

Baràti kapcsolatban konfliktus utàn ha hosszú idő elteltével a màsik fél újból felakarta venni a kapcsolatot àltalàban mivel próbàlkozott?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazzal amibol konfliktus volt.

Pl egy ismimnek elmagyaraztam hogy nem akarok sétalgatni vele, merr bezzeg ha bulizni megy meg letagadja hogy megy, kamuzik mikozben en is mennék vele oda.

De séralgatni meg hivogat amit nem akarok.


Igniralom törlöm amiket irkal. De a hülye fél év milva is ha megtalál akár szemelyesen futunk össze megint elhiv ilyenekre hogy sétálni es semmi.


Vagy pl bnőimmel megszuntettem a kapcsolatot mert majmolnak utánoznak irigykednek hatam mögött kigúnyolnak es valojában annak örülnek ha bajom esik vagy szakítok. Erre évek mulva találkozunk és megint kezdik hogy hol vettem a táskám hogy sminkelem magam, megint nincs barátom es ezen röhög.


Vagy akár exem is idevehetném. A kapcsolatban féltékeny idióta, véletlen (remélem véletlen)összefutottunk kb 1-2 év múlva szakítás után, es ugyanugy féltékeny ma is, bevádolt, hogy biztos pasizom es biztos ki be járkálnak nálam a pasik.


Ezek mind valahogy leragadnak es nem valtoznak semmit soha. Állítom még 80 éves korunkban is ezt csinálnák.

ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyerekkori árulóm itt próbálta, kérdést írt ki, én meg nem-et mondtam.


Egy régi munka kapcsolati "barátnő" aki hátba döfött pénz miatt szintén itt.


Virágnyelven. Mindkettő el lett küldve.


Aki egyszer elárulja és hátba támadja a másik embert, az mindig fogja, ha más több pénzt igér be neki. Ennyi és nem több. Árulókkal nincs több dolgom. Jézus is elküldte, pedig nagyon szerette Judást és tudta, hogy elfogja árulni. Én is tudtam-mind két embernél-és számítottam is rá, de meghagytam a szabad döntés jogát nekik-hogy önmaguk cselekedjenek. Utána léptem.

ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írt a szülinapomra, vajon hogyan reagálok.
ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2+ Jézus is meghagyta Judásnak


Luk.21-

5.

Mert én adok néktek szájat és bölcseséget, melynek ellene nem szólhatnak, sem ellene nem állhatnak mind azok, a kik magokat ellenetekbe vetik.

16.

Elárulnak pedig titeket szülők és testvérek is, rokonok és barátok is; és megölnek némelyeket ti közületek.

17.

És gyűlöletesek lesztek mindenki előtt az én nevemért.

ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen őszintén elmondta,hogy akármit gondolhatok,de nagyon hiányzom neki,és ez hatott is.

Nem azért mert olyan öntelt lennék,hanem mert valahogy,ha valaki feltárja előttem,amit érez,akkor nekem is könnyebb ezeket felszínre hoznom.De tudom,hogy valakinél ez a feltárulkozás nem sülne el jól,vagy visszaélnének vele.Én sose tudnék.Becsülöm az őszinteséget,a mély érzelmeket is.

Talán csak akkor nem reagálnék egy ilyen mondatra,hogy "nagyon hiányzol",ha nem jelentene nekem abszolút semmit az illető.

ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legjobb bnőmmel össze vesztünk csúnyán.


Persze fél évvel később keresett meg,pedig ő kezdte a veszekedést.Ő mondta soha ne keressem. Én így tettem.

Majd hónapok után újra és újra keresett. Sajnos nagyon hiányzott nem tudtam elengedni őt én sem teljesen. Aztán újra próbáltuk a barátságot. De kár volt. Nagyon jól ismertem őt 5 évig sülve főve együtt voltunk,meg közel laktunk 2x ugyan azon a melóhelyen dolgoztunk. Tényleg ismertem.

Mikor találkoztunk 1 év után bakker végig hazudott,meg nagyzolt, én csak végig magamban azt mondtam miért jöttem el a találkozóra. Végül utána nem nagyon beszélgettünk. Mint két idegen. Utcán találkozunk köszönünk egymásnak és ennyi. Nem mondom,sok szép emlék és buli van a hátunk mögött. De sajnos a barátság utolsó éve nem volt már olyan,ő is megváltozott én is.


Ő úgy keresett meg,hogy beszéljünk ha van kedvem,találkoztunk. Elején olyan volt mint ha csak tegnap köszöntünk volna el egymástól,de aztán jött a nagyot mondás és társai.. Na igen..


Szerintem ami egyszer elromlik akár barátság akár kapcsolat hosszabb idő kihagyása után sem fog működni.

ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os mintha mi baratsag tortenetunket hallanam.Nagyon hasonlo.Detto osszevesztunk es szinten megszakitotta a kapcsolatot azzal hogy nem fog keresni semmilyen formaban.Ez nem igy volt,mert o irt igaz semmi extrat.De a bekulest,talalkozast nem inditvanyozta.
ápr. 25. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!