Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt aki megszakította veled...

Volt aki megszakította veled a kapcsolatot,és nem tudod az okát?

Figyelt kérdés
honnan ismered,és mióta? barátod,rokonod? tudom ilyenkor azt mondják biztos megvolt az oka,csak mindenki jónak hiszi magát,de ha esetleg,pont,hogy ő volt mondjuk,kérkedős vagy beszólogatós vagy versenyző,nagyzoló,és te vagy aki sokat tűrtél,mégis a másik nem keres,nem is válaszol,és nem is érted miért. kár,hogy az emberek nem tudnak leülni megbeszélni a dolgokat,a hibákat. veled volt ilyen eset?
ápr. 25. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem az volt, hogy lett egy elviselhetetlen parancsolgatós párja, és az több ismerőst, rokont leépíttetett vele, csak a kis kedvencei maradhattak akikkel nem volt komplexusa.
ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább én szakítottam meg a kapcsolatot az illetővel.

Folyton pénzt kért kölcsön és alig akarta megadni.

Gyerekkorom óta ismerjük egymást, de már untam.

Ráadásul csak akkor hívott telefonon, ha bármi segítségre volt szüksége.

ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Több olyan is volt, hogy én kerestem és nem kért belőle. Legalább 4 ember.


Vannak rokonok féltékenység miatt szakították meg a kapcsolatot vagy valami hasonló hülyeség.


Jól megvagyok nélkülük, találtam olyat, akinek nem én vagyok a lista végén és nem telik el úgy hét, hogy ne beszélnénk, találkoznánk, pedig mindketten dolgozunk. Ennyit a többiekről.


Egyébként felesleges erőltetni, hogy tisztázzuk mi van, nem ír/hív a másik, akkor nem vagy neki fontos.

ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt.Kb.bo masfel evet baratkoztunk.Intenziv baratsag volt talalkak,napi kontakt Majd at irast nem de a talalkakat elkezdte ignoralni,leosztogatni hogy eleg neki kb.havi egy.Meg kamuzott nem er ra,sok a munka,rossz a pszicho- fizikai allapota,beteg,stb.Jol ossze is varialgatott dolgokat.
ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, de nem érdekel az emberi jellem.
ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt, bár 1-2 kivétellel inkább "netes barátokkal" jártam így.

Az offline barátok közül egy volt olyan, akinél komolyan semmi okot nem tudok mondani, és eléggé meg is lepett. Már látásból ismertük egymást, vannak közös barátaink is, de úgy igazából jogsiszerzés közben ismerkedtünk össze, lettünk jóban. Végül egy egyetemre is mentünk, találkoztunk is, és látszólag minden oké volt. Aztán egyszer csak, bárminemű előjel nélkül, nem olvasta többet az üzenetem. Folyamatos chat volt, amit a mai napig nem nyitott meg. Később újra írtam, hogy "mi újság? egyetem hogy megy?", de azt sem nyitotta meg. Ott engedtem el, bár még bántott egy ideig.

ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt persze, nem is egy.

Egyik összejott egy pasival és már csak vele foglalkozott.

A másik mindig szívességet kért, pénzt tarhalt, amit nem adott meg.

Meg volt egy, akit én építettem le, mert ijesztő volt, naponta 6-szor hívott, ha nem tudtam felvenni akkor eljött a lakásokhoz és addig kopogott meg csengett, míg ki nem nyitottam az ajtót. Volt hogy késő este hivogatott, belemagyarazott mindenbe stb. Szóval sok volt.

ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam érdekesebb barátai lettek, így engem offoltak.
ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!