Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem sose lesznek barátaim? :/

Nekem sose lesznek barátaim? :/

Figyelt kérdés

29 éves meleg fiú vagyok...


Amiért meleg vagyok, el kerül mindenki. Se fiú, se lány nem barátkozik velem.


Hétvégente olyan rossz látni a társaságokat, én meg közben nagyon magányos vagyok. :(



ápr. 28. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen homofób országban neked már nincs remény. 🥺
ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem a melegséggel lesz a gond,hidd el...
ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes pont pár napja olvastam egy kérdést egy 29 éves sráctól O is ugyanezt kérdezte

Csak nem Te vagy az? Mert ha igen akkor már meg is van a válasz ami az hogy levakarhatatlan vagy

ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem!
ápr. 28. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ok lehet hogy az, hogy az egyetlen személyiségjegyed hogy meleg vagy. Senkit nem érdekelne a szexuális orientációd ha nem hangoztatnád. Lehet vannak nekem is meleg barátaim, nem tudom, mert sose kerül szóba. Te is ahelyett hogy azt írnád hogy "29 éves férfi vagyok" egyből azzal kezdesz hogy "29 éves meleg fiú vagyok". Nálam egyből itt vágnád el magadat. Mint mondtam, nem érdekel ha valaki meleg, csak ne viselkedjen úgy előttem, és ne kizárólag ebből álljon a személyisége.
ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sorold már fel légysz a pozitív személyiség-jegyeidet!
ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 hát igen ha valaki azzal kezdi a barátkozást hogy szevasz Józsi vagyok és meleg az nem biztos hogy a legjobb viszont az is benne van hogyha ez később derül ki akkor meg az is lehet gond hogy miért nem az elején mondta el

És ja irhatnál egy két pozitív személyiségjegyet vagy hobbit vagy akár azt hogy hogyan szoktál probálkozni, barátkozni

ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 én csak magamból tudok kiindulni. Ha az egyik haverom bejelentené hogy meleg, nem izgatna ameddig nem tolja az arcomba vagy nem mozdul rám. Nekem kifejezetten azzal van gondom amit írtam is: ha valakinek csak és kizárólag ebből áll a személyisége. Ugyan így vagyok a vegánokkal is. Mindenki egyen azt amit akar, nem lesz valaki kevesebb vagy több a szememben attól mert nem eszik húst. Az viszont idegesítene, ha állandóan az lenne a téma hogy ő vegán. Félreértés ne essék, ugyan olyan gáznak tartanám ha valaki úgy mutatkozna be hogy "29 éves hetero fiú vagyok". Főleg egy plátói barátságnál meg aztán végképp semmi értelme nincs szexuális orientáció alapján ismerkedni, mint ahogy azt a kérdező is teszi. Az meg már csak hab a tortán hogy a homoszexualitására fogja azt hogy nem talál barátokat. Ahogy a #2 is írta, itt tuti nem a melegséggel van a baj.
ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze igazad van,mindenki azt csinál amit akar,azzal akivel akarja ugyanúgy gondolom ahogy te amíg nincs beleszőve minden beszélgetésbe illetve nincs folyamatosan az arcomba tolva addig engem sem zavar

Itt az a gond a kérdezővel hogy még a kérdésében sem ír magárol semmit azon kívül hogy meleg meg 29

Ennyi infóbó mit tudsz írni amivel segítesz is? Semmit

ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

többször is írtál már ki kérdést, a válasz mindig ugyanaz: nem azért nincsenek barátaid, mert meleg is vagy, hanem azért, mert először és főleg meleg vagy. ne csinálj ebből jellemvonást, mert az ilyen emberek az idegesítőtől az unalmasig tartó skálán mozognak.

képzeld, nekem pl rengeteg haverom van, az egyik meleg, a másik muszlim, a harmadik legyen mondjuk fehér és heteroszexuális, ki nem szrja le, a lényeg hogy valaki megbeszélje velem a kedvenc sorozatom új részét. de igen ismerek olyat is, aki MELEG, aki csak erről hajlandó beszélni, csak ebben a témában hajlandó olvasni és filmet nézni (azt viszont válogatás nélkül, én meg sajnos fenntartom, hogy attól hogy anna és béla szerelméről szóló sekélyes ponyaregényben annát átírod andrásra, még továbbra is ugyanolyan színvonaltalan mű marad...), csak ehhez kapcsolódó programokra hajlandó járni. vicces módon ez utóbbival senki nem akar barátkozni, de biztos azért, mert mindannyian homofóbok vagyunk. (ami amúgy nem tudom hogy jön ki, ha a vele nem barátkozni akaró is meleg, csak unja őt.)

ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!