Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti társaságból egy buliban...

Baráti társaságból egy buliban megcsókolt egy nő. Én vissza. Sok éves kapcsolatom van. Mennyire kellemetlen ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom látta-e valaki, mert részeg voltam. Elég rosszul érint.

máj. 10. 13:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Ha eddig nemderult ki ne aggodj miatta
máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Kellemetlen? Inkább gyomorforgató és gusztustalan. Már ha nem csak egy gyenge, provokatív kamu kérdés.
máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1, Úgy tűnik nem derült ki, de gyanítom egy barátom láthatta.
máj. 10. 13:24
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Jól tetted!!! Legközelebb dugd meg!
máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2, Nem kamu sajnos.
máj. 10. 13:24
 6/26 rigalánc válasza:
44%

Ennyit arról, amikor a párok külön mennek bulizni :D

Én a helyedben megmondanám, vannak "mentségedre szóló érvek" :

-részeg voltál

-a hölgy kezdte

-szánd bánod, azt sem tudod, hogy nézett ki (akár pasi is lehetett:D

De akár kép is készülhetett :D konteó: valaki direkt küldte ezért oda Hozzád :D beléd vertem az ideget? :D csak viccelek nyugi.


Te döntöd el, de ez egy kínos titok lenne, amivel akár vissza is élhet valaki.

máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6, A részeg stimmel. A hölgy kezdte is, de szánom bánom csak felig. Inkább az foglalkoztat ki láthatta. :(


Ez van. Amúgy köszi :)

máj. 10. 13:42
 8/26 anonim válasza:
72%
Szerintem szakíts a barátnőddel inkább,ha nincs bűntudatod akkor minek vagy szegénnyel. A részegség nem mentség. Udorító ,és ez már megcsalás
máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom részeg voltál, egy csók még nagy nehezen elfogadható, akkor van baj ha meg is dugod. Mond el a csajodnak vagy ne, hogy történt egy ilyen malőr aztán kész! Ha emiatt kiveri a balhét vagy elkezd féltékenykedni akkor így járt.
máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
57%
Ha ez velem történne,nem hogy balhét rendeznék ,hanem mehetne is a lecsóba. Egy ember ne igyon annyit hogy ne tudja az eszét. Feküdjon is le csak nyugodtan mert részeg volt? Sőt a kérdezőnek még bűntudata sincs,az foglalkoztatja ,hogy látta e valaki.
máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!