Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány barátod van, és milyen...

Hány barátod van, és milyen gyakran találkoztok, beszéltek, hogyan tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem iskolatárs stb.-re gondolok, hanem felnőtt barátságra.
máj. 10. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Kettő. 2-3 hetente személyesen, más módon egyáltalán nem. De így az igazi. Eleinte 5 órát utaztam hozzájuk, de tavaly év végén a szomszéd városba költöztek.
máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

2020 március 2-a óta már egyetlen barátom sincs.

Köszönet a kedves párjaiknak,a kedves hölgyeknek !

máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kettő.

Egyikükkel 1-2 havonta találkozom, a másikuk pedig pár hónapja költözött külföldre, így vele jelenleg csak a netes kapcsolattartás maradt. Vele hetente többször beszélek.

máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
0 barátom van: jobb ez így.
máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nulla. :( senki se keres élőbe.


Neten egy, vele játszok egy jó kis játékkal.

máj. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, heti 2 3szor írunk, hetente vagy kéthetente talizunk.

Van lányom féltestvére (22 éves már, kapcsolatunk olyan mint egy jó barátság)...vele majdnem minden nap van kominikáció, találkozni van amikor egy héten kétszer és van amikor 2 hétig nem látom.

Van kettő ferfi barátom, az egyikkel majdnem napi kombináció plusz kéthetente 2 3szor talizunk.

A másikkal van amikor heti 3 napot...most meg pl nem láttam 3 hete, holnap megyünk motorozni.

Kb ennyi.

máj. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alakul valakivel.


Rajta kívül párokkal vagyok még jóban, számíthatunk egymásra. Beszélgetünk sokszor (egyikkel kb. hetente, másikkal fél évente; az egyik párnál a nővel, a másiknál a férfival vagyok jóban), de mély kapcsolatom nincs velük.

máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt kollégám. A munkahelyen beszélgettünk sokat, megismertük, megszerettük egymást. Cégen kívül sosem találkoztunk, mégis barátomnak mondom. Mióta nem dolgozunk együtt, telefonon beszélünk.
máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem is csak 1 van. Persze jöhet még komment, mások élete is érdekel.
máj. 11. 10:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!