Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adott egy legjobb baratnőtök,...

Adott egy legjobb baratnőtök, mással is tesztek ki insta sztorit?

Figyelt kérdés
Normális ha szarul esik hogy a legjobb barátom másokkal is rak ki sztorit.
máj. 12. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális!

N 32

máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tehetne ki mással is? Beteges kisajátítani
máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Ez általaban annak a jele, hogy úgy érzed, rád nem fordít annyi időt meg figyelmet, amennyit igébyelnél.


Nekem is volt olyan, hogy kisajátítottam a barátnőmet, fájt, ha másokkal volt, de ha leírom a kapcsolatunkat, megértitek miért.


Olyan barátnőm volt, aki felhívott engem, elmesélte milyen napja volt, aztán amikor én meséltem, elkezdett rámolni a szobában vagy a neten böngészni és hamar le is rázott. Azt vettem észre, hogy a közös barátokkal mindig türelmes, kedves, velem pedig megmert olyan hangnemet engedni, amit másokkal nem. Folyton panaszkodott bizonyos emberekre, akiknek élőben kinyalta a fenekét. Pár órával a találkozó előtt lemondott engem, mással nem tett ilyet. Nekem fontos eseményeimen nem jelent meg, mert olyannal lógott, akit előtte szídott nekem. Ha fájlaltam, akkor lebaxott, hogy nem vagyok a vilag közepe. Ugyanúgy a születésnapomon csak lefyintett, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok neki, bezzeg a sajátján szamon tartotta, hogy kik írtak neki.

A hívás közben rámrakta a telefont, mert más online lett es beszélgetni akart vele, közben szidta őt nekem, de ha egy bullshit üzenetre nem reagáltam akkor kiverte a balhét.


Nekem is fájt, hogy most miért nem velem lóg. Pl amikor megbeszéltük, hogy megnézünk egy filmet a moziban, majd beközölte ety nappal előtte, hogy épp megy a haverjával, akit szintén szídott nekem és majd én nézzem meg efmgyedül a filmet.


Ugyanúgy ha mással lógott azt éreztem, amit a kérdező. Simán órákra magamra hagyott amikor vendégségben voltam, mert mással cseveg.


A barátnőm meg amikor féltékeny voltam, azt érezte, hogy kisajátitom őt, fuldoklott tőlem.

máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne mással kitenni?
máj. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Juj.
máj. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátság nem kizárólagos kapcsolat, mint egy házasság.
máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ő a magántulajdonod?
máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nincs instánk.
máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!