Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát vagy csak ex kolegina?

Barát vagy csak ex kolegina?

Figyelt kérdés
Nemrég (1,5 hét) eljöttem a munkahelyemről. A koleginám akivel napi szinten együtt dolgoztunk és ha valami miatt nem mentem hiányolt, írt, keresett, azóta egyáltalán nem keres. Mindig is kettős érzésem volt vele kapcsolatban. Igaz keresett mikor nem voltam dolgozni meg előadta mennyire hiányzok majd neki hogy elmegyek, de személyesen mindig kicsit távolságtartó volt. Most nem tudom hogy csak ilyen személyiség és írják rá én, vagy engedjem el a dolgot. Nem akarom megbántani sem azzal hogy "leszarom" a fejét
máj. 13. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mimdig mondom, de sose hiszik el, hogy munkahelyen nincs barátság. Itt az élő példa.
máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam, kicsit ki is használt engem az ex koleginám, mert hagytam magam. Te is nő vagy, vagy férfi?
máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Cáfolom. Lehet barátság. Az én barátságaim mindegyik elhagyott munkahelyemről megmaradtak a mai napig. Sőt, szilveszterkor, születésnapokon, mikor bulikat tartottam, mindegyiket meghívtam, össze is hoztam őket.
máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek tökéletesen igaza van. Annyival még kiegészítenem, hogy barátság egyáltalán nem létezik. Egyébként kollegina, nem "kolegina".
máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok én is. És megmondom őszintén elég nehezen közelítek vagy engedek magamhoz közel másokat. Ezért is bonyolult ez most nekem. Én igazából barátnak nem is tartottam igazán. De ő úgy csinált mintha az lenne. Közben lehet csak az volt mögötte hogy másokkal nem szeretett dolgozni
máj. 13. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Másokkal nem szeretett dolgozni, vagy helyette megcsináltál mindent. Ha munkán kívül eddig sem volt semmi közös időtöltés, akkor semmiképp sem volt barátság.

Ettől függetlenül irhatsz neki, bajod nem lesz tőle.

máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyi barátság, aminek az ajtón kilépve vége is van, odabent jól elvagytok, de ennyi. Nincs ezzel baj, csak nem szabad többet belelátni.
máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!