Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm mások előtt lekezel...

A barátnőm mások előtt lekezelő velem, nem értem miért?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, van egy barátnőm (7 éve), aki ha olyan társaságban vagyunk, ahol imponálni akar/menőbbnek tűnni, nagyon lekezelő velem szemben. Átnéz rajtam vagy csak flegmán odavakkant valamit, miközben a többiekkel rendesen jópofáskodik, holott sokszor meg kibeszéli őket. Régen nem volt ilyen, kettesben most sem. Nem értem, miért csinálja ezt? Elég fájdalmasan érint, de hogy lehetne ezt megbeszélnem vele? Gyerekesnek érzem az egészet, hogy felnőttként is ilyen versengéseket látok.

máj. 14. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ő nem a barátnőd.
máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem, hogy ezt meg lehet beszélni úgy vele, hogy megértse, és máskor ne csináljon ilyet. Én nem beszélném meg vele. Mindig úgy voltam az ilyenekkel, hogy ha adott szituációban nem veszi észre magát, akkor utólag hiába szólok érte, az már tény marad, hogy amikor önmagából indult ki a viselkedése, akkor lekezelő és sértő volt...


Itt igazából nem az a kérdés, hogy miért csinálja ezt (amit te kérdeztél), mert látod, hogy ezt csinálja... Hanem az a kérdés, hogy te ezt el akarod-e viselni vagy sem, és ezt nem vele kell megbeszélned, mert ott úgyis ki fogja dumálni magát. Magadban rendezd le, hogy akarsz-e ilyen barátnőt.


Egyébként életkorilag úgyis kifelé tartasz már a barátnőzésből, pár év és a kisbabáddal fogsz foglalkozni, vezeted a háztartást, vagy egyszerűen csak robotolsz valami munkahelyen és egyik napról a másikra élsz. A barátnőzés és a társaságok csak amolyan tinikori rózsaszín emlék marad, semmi jelentősége nem lesz a mostani problémádnak néhány év múlva.


(Jó, elismerem, a válaszom első fele szerintem jó, de a második fele egészen szar lett. :D)

máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ott helyben azonnal kikérheted magadnak a stílusát.
máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Vedd fel vele aharcott.
máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez elég megalázóan hangzik, biztos nem tűrném el.
máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

" ha olyan társaságban vagyunk, ahol imponálni akar/menőbbnek tűnni"


Már meg is válaszoltad magad. Mi a kérdés?

máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Ő nem barátnő, hagyd ott.


Ha szájalósabb fajta vagy, akkor vissza is szólhatsz egy lekezelő komment után: "Igen, így gondolod? Furcsa, [társaság tagja]-ról is hasonló véleménnyel voltál" vagy hasonló. Igazat mondj, az jobban üt.

máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

ezt úgy hívják feminizmus, túlzott önkényuralom, hatalmaskodás mások előtt.

akár hátrasorolva a saját (number 1) párját. velem is ezt csinálták a csajok.

undorító dolog! amióta minden 2. nő ezt csinálja azóta kerülöm hogy bnőt tartsak.. amikor majd megtanulnak jobban tisztelni lehet megint szerelembe tudok esni :)

máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
#8 A feminizmus teljesen más.
máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

8-as, reméljük lesz annyi eszük a nőknek, hogy veled véletlenül SEM kezdenek...


Kérdező: ez a csaj nem a barátnőd.

máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!