Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ellenkező nemű barátom...

Egy ellenkező nemű barátom elmondta hogy velem álmodott, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Felhívott reggel és elmondta hogy velem álmodott, de fel is ébredt rögtön, azt érezte hogy mellette vagyok, és hogy olyan szép volt a kép, ahogy bevillant, illetve hogy nagyon jól néztem ki. Nem tudtam rá hirtelen semmit reagálni, mivel nem értem mire célozhatott, mivel tényleg csak barátok vagyunk jó ideje. (Ő a nő) Ezt közönbös, enyhe bóknak lehet értelmezni? Találkozni is szeretne, bár a távolság miatt nehézkes összehozni, mivel most költöztek el, de mondjuk ez semmit nem jelent, mert baráti találka az eddig volt közöttünk. Hogyan értelmeznétek ezt?
máj. 16. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye, ez csak vicc? Egyértelmű, hogy vágyik rád. Találkozzatok, aztán megbeszélitek, hogy' is tovább... Ne hagyd ki, mert a túlvilágon az orrodra kötik a nunáját.
máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert most van kialakulóban egy kapcsolata, ismerkednek. Én pedig pár éve csak a fiúbarátja vagyok, legalábbis így gondolom. Azt tudom hogy jó pasinak tart, de hogy rólam álmodjon ezt nem gondoltam volna.
máj. 16. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,ha elmondta hogy veled álmodott, és hogy még jól is néztél ki, akkor több is lehet részéről mint bsrátság. Álmodott veled mert sokat gondolhat rád napközben. Vagy csak azért mondta, hogy jelezzen feléd, mivel ez bóknak értelmezhető, főleg hogy álmában jól is néztél ki. Barátnak ilyet nem mondanék aki teljesen közönmös számomra.
máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem álmodott rólad, ezt a sztorit csak álcázásként mondta! Jelzett feléd hogy tetszel neki! Ha ismerkedik is mással, akkor is vannak érzelmei irányodba!
máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!