Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék vele össze?

Hogyan barátkozhatnék vele össze?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, kevés baráttal.


Kb havi 2 baráti találkozóm van, amin szeretnék változtatni, eddig nem sok szerencsével. A meglévő barátaim a környéken élnek, de más-más városokban.


Szeretnék itt, a lakóhelyen új barátokat találni.


A családommal voltunk egy helyi étteremben 2x megünnepelni egy egy születésnapot. Itt dolgozott egy szimpi srác, akivel beszélgettünk is, kölcsönösen eldumálgattunk mondjuk 10x 2-5 percet


Arra gondoltam, hogy vele szívesen barátkoznék, egy fokkal jobb mintha egy random emberhez odamennék hogy hé te barátkoznál velem :)

Arra gondoltam, hogy elhívnám egy piára valahová, hátha hajlandó lenne egyet beszélgetni velem 1-2 órát és esetleg egy haverság is kialakulhatna.


Szerintetek jó ötlet?

Legközelebb max 1-2 hónap múlva tudok elmenni oda vendégként valakivel.

Nyilván akkor volna a legjobb, egy beszélgetés után megkérdezni élőben.


De ugyanakkor ott van az is bennem, hogy kb 1 év alatt ő az első ember akivel beszélgetni tudtam, és felnyitotta az érdeklődésem olyan szempontból, hogy helyi- az én kisvárosomban él és voltak közös témáink is…


Diákmunkáról van szó, lehet hogy nyáron egész végig ott fog dolgozni, de az is lehet hogy abbahagyja pár nap múlva.



Vajon érdemes várni egy újabb vendég státuszra, élő beszélgetésre vagy írjak rá valamelyik közösségi médiában, vagy csak random sétáljak be a munkahelyére és kérdezzek rá?


Lehet, hogy balféknek gondoltok ennyi aggodalmaskodás miatt, viszont tényleg aggaszt a jelenlegi szociális életem és jelenleg ő az egyetlen személy akivel tudnék és akarnék is barátkozni a településemen.



máj. 17. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Várd ki a következő éttermi látogatást és akkor kérdezz rá.
Menj be a munkahelyére és kérdezd meg ott.
Írj neki üzenetet és kérdezz rá ott.
Rossz ötlet egy ilyen barátkozási kísérlet.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Elég meleg helyzetnek tűnik.
máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Nem tartalak melegnek.

Ma mar ugy szoktak,h bemutatkoz ak es vmelyik automatikusan rakeres instan fosbukon vagy snapchaten a masikra.


Ott irsz provatot de mindenkepp magyarazd meg h baratsag . Ne tunjon nyomulasnak.

máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te is szimpatikus vagy neki, akkor nagyon fog örülni ha felkeresed őt és randira hívod. Nincs abba semmi rossz. Sok sikert nektek, drukkolok! 😊
máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!