Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy férfi és egy nő a munkahel...

Egy férfi és egy nő a munkahelyen nem jöhet ki jól egymással csak tetszhetnek egymásnak?

Figyelt kérdés
Ez annyira gáz, hogy ha egy pasi meg egy nő kedveli egymást, meg egy hullámhosszon vannak és beszélgetnek, hül.yülnek, elmegy az idő legalább. Ez, miért baj? Semmi olyanról nem esik szó. Suliról meg a kajákról családról dumáltunk meg, hogy kinek milyen vicce van.

2012. júl. 19. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Van valami belső utasítás, hogy a dolgozók nem lehetnek jóba egymással, vagy nem érezhetik jól magukat?
2012. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Gondolom a kérdező munkahelyén is ugyanaz folyik, mint az enyémen. Ha egy ellentétes neművel jóban vagyunk, egy hullámhosszon vagyunk, akkor mások azonnal szappanopera-történeteket találnak ki házasságtöréssel, szerelmi háromszöggel, meg minden finomsággal fűszerezve.

Alapból az a sok primitív gondolkodású ökör nem is érdekelne, viszont kerülhet az ember akár rossz helyzetbe is az ilyen emberek miatt. Pl. ha a párom fülébe már az jut vissza, hogy a munkahelyen komoly kapcsolatom van, akivel éjjel-nappal k..félünk.... hát, nehéz lenne otthon egy ilyet kimagyarázni.

Viszont csak emiatt ne barátkozzak senkivel, ne szóljak ellentétes nemű emberhez??? Ez vicc!

2012. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozhatnak az emberek azon a munkahelyen, kedves kettes, ha ilyen legendákat faragnak... na persze értem, van ilyen, és bosszantó is lehet. De a fenét érdekel. Én már legalább százszor voltam jóban munkahelyemen ellenkező neművel és sok helyen szembesültem rosszindulatú pletykákkal. Mit tud erre reagálni az ember? Odamegy, és az arcába hajol az illetőnek és azt mondja: "aha, úgy van, tényleg dugunk ezerrel!" És ezzel kihúzod a pletyka gyökerét, mert akkor nincs pletyka, mert nincs miről... )))
2012. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen mindenki helybéli, és ismerik a páromat. Most elég gáz lenne, ha valamelyik hülye állat elkezdené mondogatni, hogy mittudoménmit szoktak ilyenkor pedzegetni, mert én nem szoktam másokról pletyizni! Semmi szükségem az alapgondokra még 1 ilyennel. Hinne nekem a párom, de utálok magyarázkodni stb.
2012. júl. 19. 15:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Van meló ezerrel csak mi nem egyedül, hanem csapatban dolgozunk. Így sokan vagyunk kis helyen és beszélgetünk.
2012. júl. 19. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Öööö... ha meg a párod elhinné, az még kellemetlenebb lenne. Nem a munkatársaidra, hanem a kapcsolatodra nézve. Mondok egy megoldást, nálam bevált. Ezerrel pletykálnak, hogy én meg egy lány szeretők vagyunk, holott nős vagyok, fúúúj. Erre bejött a feleségem a munkahelyemre és hármasban ebédeltünk vidáman csevegve a lánnyal tüntetőleg, lehetőleg úgy, hogy mindenki lássa. Nem is próbálkoztak többet.
2012. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha tényleg annyi nővel lefeküdtem volna már, ahánnyal a fent leírt módon "összemagyaráztak" már.... Hú, még álmodni sem mernék annyiról :-)

A szóbeszédben Don Juan vagyok, a valóságban pedig egy egykézenmegszámolomhánynővelvoltaméletemben ember.

Szeretek beszélgetni olyanokkal, akikkel vannak közös témáink, anélkül, hogy akár csak gondolatban is azon járjon az eszem, hogy milyen jó lenne...

36f

2012. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!