Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasználnak? Átvernek? Mi a...

Kihasználnak? Átvernek? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy egész könyvet írhatnék a problémáról,és hogy mi a gondom,de megpróbálom röviden:


Egy eléggé csendes,ám néha mégis nagydumás srác vagyok

Vannak a suliban haverjaim akikkel lógni szoktam,de mégis úgy érzem,hogy kihasználnak.Ha buliról van szó állandóan nálam akarják szervezni,és hogyha többen vagyunk állandóan engem baszogatnak.Volt itt az egyik helyen egy buli és oda elmentünk többen is és egy itteni társaságba hoztam iskolai haveromat,akit nagyon jó arcnak tekintettek,és már azt vettem észre,hogy a buli közepén teljesen magamra maradtam és egyszerűen nem találtam a társaságomat,mert ők 4en(akikkel érkeztem) elvonultak iszogatni,és szórakozni és komolyan mondom,mintha ott sem lettem volna ráadásul az egyik gyerek már nagyon idegesítő,mert állandóan baszogat ő is (pofonokat ad,rugdos stb..). Mi lehet a megoldás? Egyszerűen nem találom a megfelelő társaságot? Miért van az,hogy mindenki minden téren kihasznál engem(itt alszik,valami probléma van akkor segítek bármi..)



2012. júl. 23. 05:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Még 1 történetet kifelejtettem: Osztálykirándulásra mentünk és van 2 srác akikkel lógni szoktam,és amikor odaértünk és foglaltuk el a szállásokat,akkor ők felmentek az emeletre ketten aludni 2 olyan sráccal,akikkel nem is szoktak beszélni és nincsenek is jóban,és le sem szarták,hogy velem mivan,vagy hol vagyok..Én pedig ágy nélkül maradtam és a földön kellett aludnom.. Ez számomra teljesen rosszul esett,pontosan a címben leírtak miatt,hiszen,hogyha valami gond van,vagy valamire szükség van,akkor állandóan felém fordulnak,hogy segítsek..

SOS-Mikor fogok normális barátikört találni?

2012. júl. 23. 05:17
 2/5 anonim válasza:

miért hagyod magad?

Mer szerintem neked az a bajod,hogy nem vagy magabiztos meg egyéb probléma is lehet.

2012. júl. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát,erősebb a srác,aztán ilyen tipikus városi ki ha én nem stílusú :D milyen egyéb problémára gondolsz? :)
2012. júl. 23. 07:38
 4/5 anonim válasza:
És ilyen szemétláda parasztoknak miért segítesz? Ez itt a probléma, szard le őket magasról, majd akkor meglátják, hogy kit rúgdossanak...
2012. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress hasonló mentalitású embereket magad köré. A "barátaid" megszokják, hogy nekik nem kell semmit tenniük azért, hogy segíts, nem kell viszonozniuk. Ha legközelebb kér tőled valamelyik valamit, akkor mondd meg, hogy most nem segítesz, mert itt és ekkor levegőnek néztetek, menj segítségért a haverodhoz. Lehet, hogy elkotródik mindenki a környékedről, de az is lehet, hogy lesz aki belátja, nem vagy egy jószándékú balek.
2012. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!