Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek igaz barátság?

Ez szerintetek igaz barátság?

Figyelt kérdés
A 'legjobb' barátnőmmel 2 éve megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot mert én elköltöztem, elég messzire. Oké, egy évig minden héten írtam neki, jó hosszú, tartalmas leveleket, de ő csak ennyit írt mindenre: aha. Már ez is zavart, de nem érdekel, mondtam magamnak mindig, hogy ez már nem izgat. Na, következő évben le se szart, én írogattam neki a szép leveleket, minden héten, de ő màr annyit se írt hogy aha. Egy év telt el így, ha hívtam, nem vette fel. Ezért írtam neki egy nyers levelet, idézem: "engem nem bántanál meg ha legalább annyi időt szánnál rám, hogy azt írod: aha. DE TE MÁR ERRE SE VAGY KÉPES!" na jó, ennél azért kedvesebb voltam, de kérdem én: Igaz-e még a barátságunk?

2012. aug. 24. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de ez nem igaz barátság, szerintem legalábbis. Ha ő nem válaszol neked, valószínűleg azért, mert már nem érdekled annyira, ha nem veszi fel a telót, nem válaszol az üzenetekre, akkor tuti hogy már nem akar semmit.:( Sajnos ez van

Ha gondolod privátban még beszélgethetünk.:)

2012. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De privit nem írok, mert az igazi nevemet adtam meg regisztráláskor, és nem szeretném ha idegeneknek kitudódna. Amúgy már szerintem is csak ismerősök vagyunk, a távkapcsolat és az érdektelensége megölte a barátságunkat. :-\
2012. aug. 24. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szomorú ezt hallani :/ Nos, ha bármikor bármiben tudok segíteni, írj csak nyugodtan, az igazi neved meg engem ugyan nem izgat :)
2012. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Együtt tudok veled érezni. Sajnos ez tényleg nem igaz barátság. eltudom képzelni azt is, hogy amíg jóban voltatok te tettél többet a barátságotokért.Szörnyű érzés lehet ,hogy el kell veszítsd azt aki egykor a legtöbbet érte neked a barátok terén.

az én legjobb barátnőmmel is kezd megromlani a viszonyom. mi már 5 éve azok vagyunk, de ugye mindketten elkezdtünk kamaszodni, és elég önző dolgokat csinál. szinte csak a fiúkon veszekszünk. nem is értem...

ha akarsz róla beszélni nyugodtan írj nekem is :)

2012. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit 1-3 csinál, na az pont ugyanígy nem igaz barátság. ;)
2012. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!