Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lesz a legjobb barátságommal?

Mi lesz a legjobb barátságommal?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom és én most kezdtük az egyetemet. Egy városban tanulunk. Csak külön karon. Én nem ismerek senkit, és zárkózott típus is vagyok.

Neki lesz legalább 10 volt osztálytársunk. Akikkel mindig is jóban volt. Valakivel nagyon is. Mondta, hogy bulizni is eljár majd velük.

Korábban mindig azt mondta nem fontos az a buli, és mivel nekem sem az, nem szeretem, nem is jártunk el.

Kicsit félek, hogy elveszítem, másokkal naponta együtt lesz, lehet jobban meg tudja velük beszélni a dolgait, aztán lehet jobb barátai lesznek.

De én nem szeretném elveszíteni, és a legjobb barátja szeretnék lenni... Szerintetek mit tegyek, hogyan reagáljak majd a dolgokra?

18/F



2012. aug. 30. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jó barátok vagytok, akkor nem számít sem a távolság, sem a többi tag, akivel jóban van.


A barátság nem a másik kisajátításáról szól, hanem arról, hogy tabuk nélkül, bizalommal meg tudtok beszélni egymással akármit.


Ha elveszíted, akkor az nem volt igazi barátság, csak arról volt szó, hogy jóban vagytok.

2012. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na mi lett vele?
2022. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!