Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan járjak el osztálytársam...

Hogyan járjak el osztálytársammal? (bőv lenn)

Figyelt kérdés

Ma a suliban egyik osztálytársam rácspta kezemre az ajtót, délután az sztk ban sínbe rakták kezem, tehát elvileg le tudom venni. Osztálytársam aki rácsapta azt szeretné hogy leszedjem a suliba kötést, hogy ne kapjon intőt, mit tegyek?

Nem törés csak zúzódásról van szó.



2012. szept. 6. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha véletlen csinálta, nem hiszem, hogy kap intőt.

Ha meg direkt, akkor megérdemli.

2012. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vedd le, ha direkt csinálta, vagy véletlen volt akkor se , most nem az a lényeg , hogy ő intőt kap,hanem az ,hogy neked fel van duzzadva a kezed. Gondolom , nem kért bocsánatot, most is az a lényeg neki, hogy ő ne kapjon büntetést, az nem érdekli , hogy esetleg neked fáj a kezed.
2012. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk, de néha elborul az agya, sztem most is ez volt..
2012. szept. 6. 23:25
 4/9 anonim válasza:

A zúzódás még komolyabb dolog mint a törés...nehezebben gyógyul!

Nagyon önző az osztálytársad. Egy intőtől nem áll meg a világ, a kezed egészsége sokkal fontosabb.

2012. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Nem lehet, hogy megérdemelted?
2012. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
17%
Nem szólogattál be vagy nem csináltál olyat, amivel megbánthattad?
2012. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Attól borult ki, hogy többen szóltunk neki hogy betegen ne járjon suliba, de ez csak viccesen jegyeztük meg, nem akarja senki h lemaradjon.
2012. szept. 6. 23:34
 8/9 anonim válasza:
szerintem az orvos nem véletlen rakta sínbe. nem kéne leszedni. látta valamelyik tanár, hogy rácsapta a kezedre az ajtót, mert ha nem akkor ha kérdezik, azt is mondhatod, hogy otthon történt valami?!
2012. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet ezt mondom, mivel a nap végén történt
2012. szept. 6. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!