Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? (barátság-k...

Tudnátok segíteni? (barátság-kérdés)

Figyelt kérdés

Először is le írom, hogy nem egoistaságból irom ezt a kérdést.

Szóval van egy legjobb barátnőm.(lány vagyok :D) és hát a suliban a 'menőbbek' közé tartozok.. ő pedig hát annyira nem.Sok oka van, hogy miért nem és én ezeket tudom is, de most nem ez a lényeg.. És hát úgy tűnhet hogy én 'elnyomom' őt.. de én egyáltalán nem szeretném ezt. de azért csak miatta nem fogom elb@szni mindenkivel a kapcsolatom, hogy jól érezze magát.. viszont máshogy nagyon szívesen segítenék neki. De ő .. olyan makacs. önbizalma 0, és ezt nagyon sokszor hangoztatja is. ezzel, és még pár dologgal ellök mindenkit magától, mert ki akarna egy örökké depis csajjal lenni?én próbálok neki segíteni, de aztán vagy elkezd velem flegmázni, vagy le se szarja.

Najó írhatnék még pár regényt, de talán így is értitek a lényeget :)

A kérdésem az, hogy mit tudnék vele csinálni, segíteni, hogy ne érezze magát rosszul?

Ha valamit nem értetek kérdezzetek.(tudom hogy nem tudok nagyon jól fogalmazni..)

Köszi:)



2012. szept. 10. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom te sok mindenkivel jóban vagy. El tudom képzelni azt a szitut, mikor kettesben vagytok ezzel a barátnőddel és összetalálkoztok pár másik barátoddal, haveroddal. Elindul egy beszélgetés, amihez ez a lány nem tud mit hozzáfűzni, mert nem ismeri az előzményeket. Persze hogy kívül reked.

Próbáld bevonni a társaságba, semleges témákkal, hogy véletlenül se kelljen magáról meg a nulla önbizalmáról beszélnie, de értse is azt, amiről szó van. Közös programok vele és a többi barátaiddal is jó lehet. Ha sikerül valamit összehozni, akkor külön legyél vele figyelmes, továbbra is próbáld bevonni a közösségbe, persze úgy, hogy a többieket se hanyagold.

Ha ennek ellenére féltékenykedik és ki akar sajátítani, akkor hagyd, nem lenne jó barátnőd, csak egy energiavámpír.

2012. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előttem szóló okosat írt. Próbáld bevonni,de ne hagyd magad belevinni a negatív játszmájába!!!!!
2012. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2012. szept. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!