Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
13/l vagyok a legjobb barátnőmmel átlagban jó tanulók vagyunk. De mostanában nem jó a kapcsolatunk, mert ő megpróbál engem irányítani , hogy ne tanuljak ilyesmi és a kedvenc tantárgyamból angolból is azt akarja, hogy ne legyek jó , ha pedig nem teljesítem amit kér megharagszik és képes végleg összeveszni velem ?

2012. szept. 12. 19:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem sokkal lényegesebb a tanulás mit az hogy egy ilyen barát a barátod maradjon. Igaz barát nem ártana neked!!
2012. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én simán összevesznék vele, nincs is jobb mint egy kis angol szótárazás. :D
2012. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De olyan jól szórakozunk együtt , de ha tanulásról és az angol nyelvről van szó akkor egyből ellenséges lesz ..

a leckér megszoktuk együtt csinálni, de a szóbelit már nem akarja megtanulni csak gyorsan reggel átolvasni .. és azt akarja, hogy én is így tegyek .. de én érzem legbelül, hogy ez nem helyes .. ( Skypeon egésznap beszélünk )

2012. szept. 14. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!