Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kedvelem a párom baráti...

Nem kedvelem a párom baráti társaságát. Más is volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem tudok feloldódni köztük, nem az én társaságom, stílusom. De ebből mindenkinek csak annyi jön le, hogy antiszociális vagyok. Nincs semmi témánk, nem érzem ott jól magam. A jellemem is ilyen, mióta élek, hogy lassabban oldódok fel, visszafogottabb vagyok, de ez egyben emberfüggő is, mármint hogy kikkel vagyok éppen.

2012. dec. 29. 11:41
 1/10 anonim válasza:
17%
Hát pedig muszáj lesz elfogadnod őket.
2012. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mióta vagy együtt a pároddal? Hisz ha az ő társasága ennyire nem a te stílusod, akkor valószínűleg a párod sem a Te stílusod
2012. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező velük lógni.
2012. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 éve.
2012. dec. 29. 11:55
 5/10 anonim válasza:
10%
Nálunk is így van. Hébe-hóba kibírom, de rászoktattam barátnőmet, hogy inkább töltsük kettesben az időt, vagy az én barátaimmal.
2012. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok én is. Egyszerűen nincs mit tenni ezzel. :( Ráadásul nekem egy barátom sincs ebben a városban.
2012. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-essel kell, h ellentmondjak. Párom és én külön-külön járunk a haverjainkkal el, mert egyikünk sem tud mit kezdeni a másik társaságával. Még ha összeeresszük a két "csürhét" akkor sem. De ketten jól megvagyunk már lassan 7 éve. Lehet, h ez másoknál így működik, nálunk meg emígy és nem is rosszul. Mi ebbe a baj? Nem kell besértődni, ha én nem megyek a párom haverjaival, én sem sértődöm meg, ha Ő nem tart velem. Van bennünk elég közös, hogy kiegészítsük egymást, a többit eltöltjük haverok társaságában. Az, h másoknál ez nem működik az az Ő problémájuk oldják meg. Alkalmazkodás és megértés kérdése az egész. És persze MEGBESZÉLÉSÉÉ!

24/N

2012. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ex páromnál ugyanez volt a gond. Bár sokkal inkább azt éreztem, hogy nem is akarnak nyitni felém, egyszerűen levegőnek néznek. Ha próbáltam bekapcsolódni a beszélgetésbe, akkor annyit sem kaptam, hogy "ahamm", mintha meg sem szólaltam volna. Nekem ez nagyon rosszul esett. Igyekeztem kerülni őket és nem foglalkozni vele, de elkerülhetetlen, hogy olykor összesodorjon minket az élet. Ez azért nagyságrendekkel rosszabb, mintha szimplán csak erőlködünk, de nem találunk közös témát. Rá is ment a kapcsolatunk. Nem kifejezetten csak erre, de azért ez sem tett jót.
2012. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi éppen most a haverjai miatt szakítottunk. Mindig fontosabbak voltak,ha én mondtam,hogy menjünk el ide-oda,akkor ok,majd elmegyünk,DE ha egyik haver mondta,na egyből mentünk.Utáltam az összes haverját, főleg a haverok nőit.Sajnos a páromnak nagyon fontosak a haverjai, nekem meg nincs baráti társaságom.Próbáltam barátkozni,de nem sikerült.Nálunk ez sok veszekedést szült.Sajnos ezért teljesen tönkre is ment a kapcsolatunk.Próbálj megbarátkozni velük,vagy tényleg a saját haverokkal legyél amikor ő is a barátokkal van.
2012. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező őket szeretni. Én se kedveltem egyik korábbi párom baráti körét sem. (Sznob, kissé sekélyes, arrogáns, zárkózott embereket kell elképzelni.) Kölcsönösen nem tudtunk egymással mit kezdeni, sem intellektusban, se érdeklődési körben.
2012. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!