Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek a szulinapi...

Hogyan legyek a szulinapi bulin Partyarc?

Figyelt kérdés

Amm..eddig mindig meghuzodtam es soha nem szerztem haverokat baratokat a bulikon.Most valahogy azt szeretnem hogy sok mindenkivel tudjak beszelni,sok baratot szerezzek sok mindenkivel tancoljak .

Es hogy fel figyeljenek ram.

14\L vagyok

Egyepkent a buli egy het mulva lesz,es korubelul olyan 12-15 evesek lesznek ott.



2013. jan. 2. 15:51
 1/5 anonim válasza:
vedd fel a party szemüveged
2013. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Party szemüveg? Azzal csak a másolópapírra helyettesíted a vonalakat, h megtanulj egyenesen írni. xd

Gratulálok. Fluorfluorfluor, yeah!


Legyél nagy bunkó, alázd le a gyengéket, mindenki szeretni fog.

2013. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

xdd partyszemüveg??....szerintem már rég lejárt..

amm nem fogok bunkózni annyira csak egy picit xd

2013. jan. 2. 17:50
 4/5 anonim válasza:
14 évesnek az agyi szintje pont megfelel a party szemüvegnek
2013. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát ha visszahúzódó vagy, akkor szerintem hiba határozod el, hogy most aztán nagy party arc leszel, ugyanaz a visszahúzódó kislány maradsz. Legalább is én ezt tapasztaltam. Az alkohol segít áttörni a gátakat, de mivel csak 14 vagy ezt szóba se kellett volna hoznom. Azért ne add fel, próbálkozz, de ne akarj rögtön a középpontba kerülni.

Egyébként sajnos tényleg igaz, hogy az a menő egy bulin, aki rengeteget iszik, és hülyét csinál magából vagy másokból.

2013. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!