Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Egyik lany: x

Masik lany: y

X-el mar regota legjobb baratnok vagyunk, viszont y-al elso ota baratnok vagyunk.Tavaly ota y is csatlakozott hozzank marmint harom legjobb baratnok voltunk.Par honapja osszevesztunk y-al mert hanyag es nem tanul es szeretnenk ha sikerulne a nyolcadik osztaly vegen levo vizsgaja h egyutt legyunk 9ben egy masik suliban.Neki vannak elvarasai meghozza nagyok de nem tesz ertuk semmit.Mi jot akartunk neki x-el, belatjuk nm kellett vna eroltessuk.Amig velunk rosszba volt 1 hetre egy masik lanycsoporttal baratkozott nekunk nem is koszont.Mikor kibekultunk, amit persze mi kezdemenyeztunk meg akk is joba v avval a lanycsoporttal.Nekunk semmi bajunk veluk, de zavaro h csak veluk van nekunk ujonnan nm koszon, azt se kerdezi meg hogy vagy.Mikor rakerdeztunk x-el, y azt valaszolta h veluk nem lehet joba?ha annyira nagy baratnok lettek volna akk eddig is joba lettek volna de ez az h ujonnan "jottek ossze" es sulve-fove egyutt vannak mintha legalabbis testverek lennenek.Mellesleg mindig kibeszelte oket most meg erdekes h joba vannak...



2013. ápr. 3. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az elvárásaitok és az értékeitek miatt pártolt el tőletek, amit nem tudott betartani. Most az új bandával megtalálta a közös hangot, mert talán olyan értékeket közvetít számára az a csoport, amik őt is jellemzik, így könnyebben be tud oda illeszkedni, jobban érzi ott magát. Régebben nem ismerte a másik csoportot, ezért nem igazán érdekelte őt, de már megismerte a csoporttagokat és jó fejnek találja őket az értékeik miatt, így inkább odavalónak érzi magát. Ez szociálpszichológia. Nagyon leegyszerűsítve.
2013. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de meg is mondtuk neki h nm nyaggatjuk emiatt ot, de meg o jon csufsagolni...es elvarja h bocsanatot kerjunk tole, persze nincs miert mett epp h o kene mar alkalmazkodjon utanunk mi alkalmazkodtunk utana eleget tul sokat is, minden kis hulyesegere ugrottunk mert o az Atyauristen....latszik h egyke ;)
2013. ápr. 3. 21:13
 3/6 A kérdező kommentje:
es ne mondja mar nekem hogy annyival nem tud megtisztelni h koszon vagy annyit kerdez h hogy vagy, na ez is szociopsichologia?
2013. ápr. 3. 21:15
 4/6 A kérdező kommentje:
*szocialpszichologia
2013. ápr. 3. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok valószínűleg benne is hasonló felháborodást keltettek, mivel egy kis felháborodást éreztem a válaszodban. Könnyen lehet, hogy sértettnek érzi magát. Amikor a személyiségünket érezzük fenyegetettnek, akkor bizony sok mindenre képesek vagyunk. Könnyen lehet, hogy a másik csoport van rá olyan hatással, hogy nem köszön és nem barátkozik veletek. Persze nem mondtam egy szóval sem, hogy szép dolog tőle, hogy nem köszön, csak a kérdésre válaszoltam. A kérdéseben nem volt a dolog erkölcsi vonulatára utalás. Sajnálom, hogy ezt nem tettem egyértelművé.
2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
attol az meg nem ok arra hogy minket egybol el kell felejteni...egy hosszu baratsagot...innen is latszik hogy mennyire potolhatoak vagyunk...;)
2013. ápr. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!