Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már ilyen barátnőtök...

Volt már ilyen barátnőtök kiskorotok óta, aki? (katt. A kérdésre)

Figyelt kérdés
Sokkal jobb módú, mint te (olyan dolgai vannak,amit te családtól nem kaphatsz meg,max.ha dolgozol érte), a suliban sokkal jobban kedvelik, mint téged és sokkal jobb képességű, sok mindenben tehetséges, mintte meg nem és ezt nem bírtad elviselni egy idő után és ezért megszakítottad a barátságot?Ez az érzés akkor kezdődött bennem,mikor úgy 12-13 évesek lettünk,előtte mintha nem zavart volna.

2013. máj. 21. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak feltekenysegnek. Ha tenyleg emiatt szakitod meg a kapcsolatot, nem is voltal jo barat soha
2013. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmit ellene,nem bántottam meg soha őt. De valahogy kezd fájni,hogy ő mindent megkap az életben,nekem meg a fele sem jutott. Nem ő tehet róla,de úgy érzem,hogy olyan szint különbség van köztünk,hogy azt nem tudom elviselni.
2013. máj. 21. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló gondolom te egy szent vagy,hogy sosem történt veled olyan,hogy valakinek van valamilye és azt kívánnád bárcsak neked is meglenne.
2013. máj. 21. 16:06
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Nyilván volt ilyen esete az elsőnek, meg nekem is, de akkor is azt mondom, hogy szar barát vagy. Én pl. még nem szakítottam meg senkivel a kapcsolatot csak azért, mert neki volt valamije, ami nekem nem adatott meg.
2013. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem vagyok szent, nem állítottam magamról ilyet. Nekem is voltak/vannak szegényebb/gazdagabb ismerőseim, barátaim, de eszem ágában nem volt csak azért megszakítani velük a kapcsolatot, mert nekik van olyanuk ami nekem nincs. Ez hülyeség.


Ez egyszerű féltékenység, irigység ami jó nagy adag felszínességgel vegyül nálad. Egy barátság nem abból áll, hogy ki mit engedhet meg magának, mit kaphat meg a szüleitől.

2013. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy sajnos ilyen az élet, szokd meg. Nem igazságos. Soknak a segge alá tolnak egy kocsit, egy házat míg más véres verejtékkel keresi meg az ételre valót.
2013. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!