Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha tobbet erzek...

Mit tegyek ha tobbet erzek iranta?

Figyelt kérdés

van egy fiu akit fel eve ismerek es nagyon szeretjuk egymast de o csak haverkent tekint ra es eleinte en annak tekintettem ra..de mostanaban valahogy egyre tobbet erzek es sokszor sirok estenkent hogy miert vagyok ilyen bena..elmondanam neki hogy mit erzek, de en nem akarok vele jarni vagy valami..es neki tetszik is egy lany akivel lathatolag ossze fog jonni..csak azt akarom hogy elmuljanak az erzesek..mit tegyek?

13/L es egy 14/F-rol van szo



2013. máj. 23. 20:23
 1/1 Gyémántlány ***** válasza:

Ha nem mutatod ki az érzéseidet, és nem beszélsz róluk, nem fognak elmúlni, maximum elhalványulni az idők folyamán.

Szerelem? Milyen is az? Ha valakibe igazán szerelmes vagy, a saját boldogságodat is kockára teszed az ő boldogságáért. Ha nem akarsz járni vele, lehet, hogy nem is szereted annyira? Ha nem szereted annyira, ne mondd el neki az érzéseid! Ha nem szeretnél járni vele, de tetszik neked, lehet, hogy csak hirtelen fellángolás, ami gyorsan elmúlik, mert nem igazi SZERELEM! Ha be akarod vallani neki, szerintem várj még egy kicsit, hogy változnak majd benned az iránta érzett dolgok. De azt tudd: HA IGAZ SZERELEM, AMIT ÉRZEL, AZ NEM FOG ELMÚLNI, HA TITKOLOD! :)

2013. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!