Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismerkedés. De hogyan?

Ismerkedés. De hogyan?

Figyelt kérdés

Nos. Akkor az a helyzet hogy suliból nagyon nagyon tetszik egy lány, már már szerelmes vagyok belé. Egy baj van, hogy nem ismerem őt. Ezért írom a kérdést mert fogalmam sincs hogy hogyan is kezdjek bele ebbe az egészbe. 2 lehetőség van:

-1.: Vagy facebook-on ráírok és valamiről elkezdünk beszélgetni

-2.: vagy suliba odamegyek hozzá

Az elsőt nem nagyon szeretném mert tudjátok mégsem olyan mintha személyesen szemtől szembe ismerkednénk.

Mind2 esetnél van egy elég súlyos probléma mégpedig a beszédtéma mivel először beszélnék vele fogalmam nem lenne mit mondjak vagy miről beszélgessünk.

A második esetnél már több gond van: ugye a beszédtéma, nagyon zavarba lennék lehet össze vissza dadognék és hogy egyáltalán hogy reagálna rá hogy odamegy hozzá egy tök ismeretlen fiú beszélgetni..

Ő 17 éves és oroszlán csillagjegyű, én 15 éves vízöntő.



2013. máj. 25. 22:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még1 dolog: Nem feltétlenül szeretném hogy járjunk vagy ilyesmi csak szeretném megismerni illetve szeretnék a barátja lenni akire bármikor számíthat
2013. máj. 25. 22:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik, hogy nem tudom, hogyan lehetsz szerelmes valakibe, akit nem csak, hogy nem ismersz, de még közös témátok sem lenne. Inkább tetszik neked, maradjunk ennyiben, a többi a fantáziád volt. :) Ha facebook-on írsz először, ugyanúgy zavarban leszel, ha utána személyesen találkoztok. Menj oda hozzá! Mi veszteni valód van? Arra azért készülj fel, hogy a 17 éves lányok az idősebb pasikra buknak. Tudd, hogy az oroszlánok nagyon hiúak, így ha megdícséred a külsejét, már van egy jó pontod nála. A többi adja magát, nem tudsz forgatókönyvet írni, amig a másik szereplő nincs ott. Ja, ha tényleg szerelmes vagy, ne akarj a legjobb barátja lenni, nyilván nem akarod, hogy veled dumálja meg a pasiügyeit később.
2013. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én sem értem hogy hogyan de voltam már szerelmes és tudom milyen érzés. Most is ezt érzem.. Addig oké hogy idősebb pasikra buknak meg minden de szerinted hogy reagálna ha megszólítanám?

Amúgy még az is jobb lenne, hogy nekem beszél a pasis dolgairól mint ahogy most vagyunk hogy nem ismerjük egymást..

2013. máj. 25. 22:47
 4/4 anonim válasza:
Tegyél fel neki olyan kérdéseket, amire nem csak egy igen/nem a válasz. Pl.: Mi a véleményed erről a sorozatról? És utána még vissza is tudsz kérdezni.
2013. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!