Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom egy hisztis p*csa....

A baratnom egy hisztis p*csa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyszer mar irtam ebbe a temaba az egyik baratnomrol aki miatt nincs maganeletem..nos aki nem ismerne meg a tortenetem arrol van szo hogy van egy allitolagos baratnom akivel regebben allandoan beszeltunk viberen es most meg facebookon.O elegge sertodos es altalaban en kerek bocsanatot de mar ott tartok hogy nem erdekel. Penteken szinte szarba se vett,hozzam se szolt. Megkerdeztem mi a baj? Erre annyit mondott hogy semmi. Aztan a masik baratnom es o menzasok. Es o megkerdezte barinomtol hogy jossz kajalni? A barinom meg mondta hogy mindjart csak elobb segit a faliujsagban az osztalyfonokomnek. Erre o besertodott es azt mondta: jo akkor megyek haza! Aztan en odamentem hozza es megkerdeztem hogy lemenjek veled?(a menzara) Es erre szemrehanyoan ramnez aztan megfordul es ennyit mond: jo csa. Es basszus meg se mondana mi baja van a szemembe...tudtommal nem tettem semmi rosszat. Es en elkezdtem kicsit sirni is.. De meg aznap facebookon ugy irt mintha nem tortent volna semmi. En meg most ugy vagyok hogy nem fogok neki irni..ha ilyen. Es tegnap is irtunk egymasnak 3 sort azt cso. Ma nem beszeltunk de szerintem holnap vagy leorditja a fejem facebookon vagy nem tom. Mit csinaljak? Mar masok is mondtak hogy sz*rjam le mert ez nem barat. Ti mit mondtok?Kerlek segitsetek!Koszonom elore is.Ui: bocsi hogy ekezet meg vesszo nelkul irok csak telorol vagyok. 13/L

2013. máj. 25. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy régen jóban voltatok, de megváltoztatok. hagyd, keress új barátokat
2013. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen korban sok barátság megszakad. Az emberek kamaszodnak, változnak, és sajnos vannak dolgok amik nem élik ezt túl. Igaza van a többieknek, ne foglalkozz vele. Szomorú dolog, de ez van. Mindenkinek megtörténik legalább egyszer az életében.

Hagyjd őt, és keress új barátokat.

2013. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat. Csak ertitek az a rossz hogy elmondtunk egymasnak egy csomo titkot meg hogy eg szobaba leszunk osztalykirandulason(negyen) de szerintem o mar nem is akar velunk lenni. Joba lett egy par fiuval es azota ugy suliban nagyon ram se szarik. Csak az a gaz hogy neki van pasija aki szereti ot es a ')"baratnom" kozben mas fiukat is piszkal stb..

Az osztalykirandulasrol mrg csak annyit hogy szerintem a suli leggazabb csajaval sikerul egy szobaba kerulnunk lb-mel szerintem..de remelem nem.

Es meg az a rossz hogy matek meg magyar oran csoportokra vagyunk bontva es mindket helyen egy csoortban vagyok vele. Hat ezek szerint egyedul kell ulnom majd :// Na mindegy. Megegyszer koszonom a valaszaitokat,es varom a tobbit is.

Ja es meg annyi hogy nincs annyi onbizalmam hogy ""leoltsam"" hogy szep kis barat vagy vmi ilyesmi.

2013. máj. 25. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
nem is kell. maradhattok egy csoportban, csak most már nem vagytok barátnők, hanem csak osztálytársak. ilyen az élet
2013. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:) Varom a tobbit is.:)
2013. máj. 25. 23:19
 6/9 anonim válasza:
Vegyél bátorságot, nézz a szemébe, ami a szíveden, az legyen a szádon. Ha nem tetszik neki, akkor ez van, keress tényleg új barátot. Lehet a végén még könyörög, hogy legyetek újra azok.
2013. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez eléggé ugráltatásnak tűnik a barátnőd részéről. Semmiképp ne vedd fel a viselkedését, szerintem először nézd őt levegőnek, ha hívod kajálni és bunkó, köszönj el, majd szard le. Ha keres utána facsén úgy, mintha semmi sem történt volna, akkor vagy ne reagálj rá, szard le, vagy írd le neki szépen h összevissza váltogatja a viselkedését, találja ki jóban vagytok-e vagy sem, mert neked így az agyadra megy. Ha arra jó vagy h facsén délután beszéljetek, akkor napközben se legyen bunkó veled. Az ebédlős viselkedése pedig bunkó volt. Aztán döntse el ő h mit akar. Én ezt tenném.
2013. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem vagy hagyd a fenébe, vagy olvass be neki, hogy eleged van már a hisztijeiből, meg hogy meg sem mondja, miért dühös, csak úgy viselkedik veletek, mint egy kapcaronggyal, és minden apróságon behisztizik, mert ez nagyon dedós.
2013. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat!. :)
2013. máj. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!