Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha tetszik egy lány és tudatom...

Ha tetszik egy lány és tudatom vele, de elutasít megváltozik a viszonyunk?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyok egy lányal,de nem beszélünk sokat egymással.Nekem nagyon tetszik,de ha elmondom neki lehet,hogy kerülni fog?
2013. máj. 27. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonozza, akkor valószínűleg kerülni fog. Hogy vagytok jóban, ha nem beszéltek?
2013. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meglehet de kockázat nélkül nincs jutalom!
2013. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez intelligencia kerdese. Lehet joban maradni, nekem van ilyen tapasztalatom:-)
2013. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer szerelmet vallottam egy lánynak, akivel majdnem 2 éve voltunk haveri viszonyba. Persze volt nekem párkapcsolatom amikor megismertem, akkor is jóban voltunk. De akkor a barátnőm dobott engem, és 1 évre rá, belezúgtam a csaj haveromba. Az is úgy volt hogy rengeteg időt töltöttünk egymással és egyre jobban kezdtem iránta többet érezni a barátságnál. Elmondtam neki mit érzek, de elutasított, mondta hogy mi csak barátok vagyunk semmi több, mondta hogy kedvel meg minden, de nem érez irántam semmit a barátságon kívül. Ő más pasikra bukik, és összejött egy sráccal aki jóval másabb mint én. A barátságunk ugyanúgy megmaradt csak a párját néha el kell viselnem. Kijövök vele is meg minden de nem kedvelem annyira mint embert sem, mert ő az a kicsit beképzelt stílust képviseli. De mindegy a nőket nehéz megérteni.
2013. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább flörtölnék vele. Az egy barátságba is belefér, és a reakciójából látni fogod, hogy te is be jössz neki vagy sem. Aztán ha nem vagy az esete, még mindig foghatod az aktuális hangulatodra. Be voltál kicsit csiccsentve, és kész. :)
2013. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát a csajtól is függ, hogy alapvetőleg milyen természetű. Ha nem elég elfogadóképes, akkor valószínű, hogy megijed és kerülni fog, de ha lazább, és fel képes fogni a te nézőpontodból is a dolgokat, akkor lehet, hogy megpróbál úgy viselkedni majd, hogy az neked sem legyen kényelmetlen, fájdalmas.

Plusz, még nem mondott nemet, úgyhogy ne légy ilyen negatív, és hajrá ! :)

2013. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!